پ. اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۰

آخرین اقدامات صورت گرفته در ارتباط با پروژه بزرگ اتوبوس پرسرعت شهری

1 دقیقه خوانده شده

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس آخرین اقدامات صورت گرفته در ارتباط با پروژه بزرگ اتوبوس پر سرعت شهری را تشریح کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سعید حسینی‌پور در این ارتباط اظهار کرد: جذب و بکارگیری نیروهای کادر عملیاتی پروژه اتوبوس پر سرعت شهری شامل خط بان، راننده، انتظامات، نیروهای اداری و غیره در حال انجام است.

 

وی با اشاره به اینکه در ارتباط با این پروژه بزرگ ۲۰۰ نیرو به صورت مستقیم مسغول فعالیت خواهند بود، افزود: تعمیرگاه ویژه اتوبوس‌های BRT در حال ساخت است و بزودی نیز با حضور نمایندگانی از شرکت مربوطه راه‌اندازی می‌شود و علاوه بر آن، یک اتوبوس دیگر به عنوان تعمیرگاه سیار در نظر گرفته شده است.

 

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با بیان اینکه هر اتوبوس پرسرعت شهری در بندرعباس ماهیانه حدود ۲۵۰ میلیون ریال هزینه دارد، خاطرنشان کرد: تانکر حمل سوخت نیز یکی دیگر از نیازهای BRT است که بزودی وارد ناوگان می‌شود.

 

حسینی ادامه داد: لباس فرم مربوط به کارکنان و رانندگان ناوگان اتوبوس پرسرعت شهری با همکاری جامعه معلولین و کارگاه‌های مربوط به این قشر جامعه تهیه شده است.

 

این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: هیچ گونه پول نقد در بخش اتوبوس پرسرعت به عنوان هزینه کرایه رد و بدل نمی‌شود و با استفاده از سیستم کارت بلیط هزینه‌ها پرداخت می‌شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *