س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

آغاز عملیات لکه‌گیری آسفالت سطح منطقه دو

1 دقیقه خوانده شده

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس از انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر اصلی سطح منطقه دو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مهدی رنجبری با بیان این مطلب گفت: به منظور بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر شهری اجرای طرح جدید لکه گیری آسفالت در این منطقه آغاز شده است.

مهدی رنجبری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به درخواست های مردمی و به منظور تسهیل در تردد و افزایش ایمنی و همچنین رفاه حال شهروندان، نیروهای اکیپ آسفالت واحد عمرانی شهرداری منطقه دو  ، در این طرح کاتر زنی، جمع آوری آسفالت های فرسوده، زیر سازی و آسفالت ریزی را در سطح این منطقه انجام خواهند داد.

شهردار منطقه دو رضایتمندی شهروندان را از مهمترین اهداف فعالیت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: با توجه به پیام های ثبت شده شهروندان در سامانه های نظارتی در خصوص آسفالت کوچه ها ، با اجرای این طرح حجم عظیمی از تقاضاهای مردمی به اجرا می رسد.

محمد روا، مدیر عمرانی شهرداری منطقه دو نیز در این ارتباط، با بیان اینکه متراژ آسفالت در مرحله اولیه ۴۸۰۰ متر مربع است، افزود: در همین راستا عملیات تخریب و جمع‌آوری آسفالت‌های معیوب، تسطیح، لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی با اولویت‌بندی در محله نایبند شمالی و بلوار سید جمال الدین اسد آبادی آغاز شده است.

وی گفت: در ادامه اجرای این طرح نیز بلوار امام خمینی(ره)، بلوار طالقانی و بلوار شهید حقانی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *