ش. دی ۲۷ام, ۱۳۹۹

آغاز پاکسازی معابر و رفع آسیب‌دیدگی‌ها به تاسیسات و معابر

شهردار بندرعباس از آغاز پاکسازی معابر اصلی و فرعی شهر با پایان بارندگی‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عباس امینی‌زاده ساعاتی شب گذشته، پس از پایان بارندگی و طوفان، در جمع مدیران بخش‌های مختلف شهرداری اظهار کرد: برگزاری جلسات کاربردی، برنامه‌ریزی، استفاده از تجربیات بارندگی‌های قبل و بررسی علل وقوع سیل و آبگرفتگی در سایر شهرها طی هفته‌های اخیر در کنار همدلی، صمیمیت و یکپارچگی نیروهای شهرداری بندرعباس باعث گذر از این شرایط حساس شد.

وی افزود: آماده‌باش کامل حدود هزار نفر نیرو در کنار ماشین‌آلات و انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه باعث شد تا بارندگی شدید را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شهردار بندرعباس بیان کرد: نیروهای آموزش‌دیده و پرتلاش شهرداری با تلاش بی‌وقفه حین طوفان و باران به شکلی شهر را مدیریت کردند که اندکی پس از اتمام بارندگی در اغلب معابر امکان تردد و حضور شادمان شهروندان میسر شد.

امینی‌زاده با بیان اینکه همدلی در کنار هدف مشترک، یعنی جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت به شهروندان برای ما مدنظر قرار دارد، تصریح کرد: ابراز رضایت شهروندان، منتقدین و مسئولان بخش‌های مختلف نتیجه اقدام صحیح در واکنش به بارندگی روزهای گذشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: از یکشنبه ، کلیه نیروها در بخش‌های مختلف مامور رسیدگی به امور تنظیف کامل شهر و ترمیم معابر آسیب‌دیده هستند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس