ج. اردیبهشت ۳ام, ۱۴۰۰

آنجلینا جولی هم به دنیای ابرقهرمان‌های مارول می‌پیوندد

جهان سینمایی مارول در آستانه جذب یکی دیگر از سوپراستارهای هالیوود است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده آنجلینا جولی در آستانه بستن قرارداد برای بازی در یک فیلم ابرقهرمانی بر اساس داستان‌های مصور «جاودانه‌ها» است.

هنوز این خبر به شکل رسمی تایید نشده اما هالیوود ریپورتر گزارش داده که این پروژه در حال پیشرفت است. کوین فیگ مدیر استودیو مارول آوریل سال گذشته از شروع کار بر روی فیلمنامه به عنوان فاز چهارم جهان سینمایی مارول خبر داده بود.

سایت رپ گزارش داده شخصیت اصلی سریال فیلم‌های «جاودانه‌ها» که احتمالا آنجلینا جولی نقشش را بازی می‌کند، سرسی نام دارد و یکی از انسان‌های فناناپذیر است که قدرت خود را از موجودات بیگانه گرفته‌اند.

فیلمنامه «جاودانه‌ها» را متیو و رایان فیرپو می‌نویسند و قرار است کلویی ژائو که با فیلم «سوارکار» توجه‌ها را به خود جلب کرد، کارگردانی آن را بر عهده بگیرد.

جولی در حال حاضر در حال بازی در قسمت دوم «مالیفیسنت» است که بخش اول آن در سال ۲۰۱۴ اکران شد. «جاودانه‌ها» اولین حضور او در یک فیلم مارول خواهد بود. اما او در سال ۲۰۰۸ در فیلم «تحت تعقیب» که اقتباسی از یک داستان مصور بود، بازی کرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *