پ. اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۹

آگاهی بخشی اولویت برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان در سال جدید باشد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با تاکید بر آگاهی بخشی و پیشگیری از اعتیاد در جامعه ، عنوان کرد: برنامه ریزی های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۸ بر محوریت انجام کارهای فرهنگی و پیشگیری در استان متمرکز گردد.

وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد برای اقشار در معرض آسیب جامعه به ویژه نسل جوان و آگاهی بخشی خانواده ها در دستور کار قرار گیرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر توانمند سازی افراد درمان شده از اعتیاد، خاطرنشان کرد: از طرح های توانمند سازی افراد درمان شده از اعتیاد در حوزه‌های مختلف اشتغال، خانواده، فرهنگی و روانی در هرمزگان به صورت ویژه حمایت گردد تا شاهد بازگشت بدون دغدغه این قشر به جامعه باشیم.

حیدری گفت: با برنامه ریزی، پشتکار و مدیریت مناسب برعملکرد سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر نظارت گردد.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی معتادان متجاهر در هرمزگان اظهار داشت: ساماندهی و نگهداری معتادین متجاهر در استان در کوتاه مدت به صورت جدی تا رسیدن به نتایج مطلوب پیگیری و دنبال گردد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر مبارزه جدی با ترانزیت مواد مخدر در هرمزگان، تصریح کرد:مبارزه جدی، فراگیر و مستمر با ورود و ترانزیت مواد مخدر در سراسر استان با قوت در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس