پ. اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۰

آیین اختتامیه ششمین جشنواره سالیانه همیار محیط زیست در استان هرمزگان برگزارشد

مسیحی تازیانی : یکی از مهمترین اهداف این جشنواره آشنایی هرچه بهتر دانش آموزان با مسائل محیط زیست می باشد و درسال جاری شاهد حضور چشمگیر دانش آموزان در جشنواره محیط زیست هستیم

این جشنواره با حضور مقامات استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات اداره کل کانون پرورشی فکری کودکان ونوجوانان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ در آیین اختتامیه ششمین جشنواره سالیانه همیارمحیطزیست در استان هرمزگان که با حضور معاون ومشاور آموزش وپرورش استان هرمزگان درسالن اجتماعات اداره کل کانون پرورشی و فکری کودکان ونوجوانان برگزارشد. درابتدای این مراسم مدیرکل حفاظت محیطزیست هرمزگان ضمن خیرمقدم به مسئولان ومدعوین در این جشنواره یکی از مهمترین اهداف جشنواره همیار محیطزیست را آشنایی دانش آموزان با مسائل زیست محیطی برشمرد.

وی ادامه داد:  پارک ها  و تفرج گاههای شهری ، داشتن ساحل پاک ، ایجاد منظرهای زیبا و چشم نواز در شهر و استانمان ، کاربرد نماهای مناسب در ساختمانها از جمله موارد است که سهم بسزایی در  داشتن محیط زیست شاداب برای شهروندان  شهرمان داشته باشد  .

آنچه مسلم است سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یک سازمانی که وظایف حاکمیتی ونظارتی دارد خودرا در مقابل نسل آینده مسئول می داند وتمام  سعی وتلاش خود را در این راستا انجام خواهد داد.

مسیحی تازیانی ضمن ابزار خرسندی از حضورفعال دانش آموزان در جشنواره همیار محیطزیست افزود: بیشترین آثار ارسالی به این جشنواره از پنج شهر استان هرمزگان (بندرعباس ، بشاگرد، جاسک ، کیش و پارسیان ) می باشد.

وی ادامه داد:  این جشنواره از سال ۹۲ هر ساله در محورهای مختلف برگزار می شود که امسال ششمین جشنواره در بخش های نقاشی، کاردستی با مواد دور ریختنی، مقاله و اینفوگراف در سطح استان برگزار شد.

تعداد اثار دریافت شده  در این جشنواره ۱۴۳۷ اثر در بخش های مختلف بوده است. که از این تعداد در بخش نقاشی ۹۵۹  ، کاردستی با مواد دورریختنی ۲۸۲ ، مقاله۶۷ ، اینفوگراف ۲۸ و انشا با موضوع من یک محیط بانم ۱۰۱ به جشنواره ارسال شده است .

در خاتمه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از نمایشگاه نقاشی و کاردستی با مواد دور ریختنی دانش آموزان بازدید کرد.

دیرکل حفاظت محیط زیست استان از نمایشگاه نقاشی و کاردستی با مواد دور ریختنی دانش آموزان بازدید کرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *