چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

آیین اختتامیه همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان

برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان زمینه‌ساز تحرک اقتصادی در سال رونق تولید است/امضای ۲۴۰ تفاهم نامه با سرمایه‌گذاران به ارزش ۱۰۰ هزار میلیارد تومان

استاندار هرمزگان گفت: برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان زمینه‌ساز تحرک اقتصادی در سال رونق تولید خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین اختتامیه همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، عنوان کرد: برگزاری این همایش نوید بخش آغاز راهی جدید در راستای حمایت از سرمایه گذاری در هرمزگان است.

وی تأکید کرد: برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان زمینه‌ساز تحرک اقتصادی در سال رونق تولید خواهد شد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: در این همایش ۲۴۰ تفاهم نامه با سرمایه‌گذاران به امضا رسید که بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان منابع سرمایه‌گذاری مجموع این طرح ها در هرمزگان خواهد بود.

همتی تصریح کرد: ما هم همانند سرمایه‌گذاران معتقد به ترسیم نقشه‌ی پایدار برای توسعه هستیم و‌ در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی گفت: در این همایش در سایه‌ی تلاش و همدلی سعی کرده‌ایم پتانسیل و ظرفیت های بی‌نظیر استان را معرفی کنیم.

استاندار هرمزگان افزود: تلاش کرده‌ایم اراده و برنامه‌های استان را در راستای تضمین سودآوری سرمایه‌گذار ترسیم کنیم و در این همایش ارائه دهیم.

همتی خاطرنشان کرد: سرعت واگذاری اسناد بی‌نام، انعقاد مجوزها را در سریع ترین زمان ممکن ساخته است و در حوزه‌ تامین امنیت سرمایه‌گذاری، با ارائه سند میثاق اجتماعی سرمایه‌گذاران از پشتوانه‌ مدیران و مردم برخوردار هستند.

وی بیان داشت: فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم و برنامه های استان دارای پشتوانه علمی است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

همتی گفت: ما در این همایش در سایه‌تلاش و همدلی سعی کردیم پتانسیل و ظرفیت های بی نظیر هرمزگان را به زنجیره اقتصاد ملی پیوند دهیم.

وی افزود: در حوزه سود سرمایه فرصت‌های سرمایه گذاری  در پنل‌های تخصصی معرفی گردید و برای اولین بار مدل توسعه بی نام که بروکراسی اداری را کاهش می دهد، رونمایی شد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی برای هدفگذاری توسعه ای استان و فراخوان پذیرش سرمایه گذاران در حال تلاش هستند.

همتی تصریح کرد: سرمایه گذاران پیام آور صلح، همدلی و همراهی کشورمان به سایر کشورها باشند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *