س. آذر ۴ام, ۱۳۹۹

اجرای طرح ملی یک ساعت با محیط بان در شهرستان ابوموسی

این مراسم با حضور مقامات شهرستانی در مدرسه دخترانه ریحانه و پسرانه شهید دباغیان شهرستان ابوموسی برگزارشد
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

حجت فاسمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابوموسی از اجرای طرح ملی یک ساعت با محیط بان دریکی از مدارس با حضور مقامات آن شهرستان خبرداد.
وی در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت، در خصوص اجرای طرح یک ساعت با محیط بان اقزود:  این طرح ملی محیط بان  طی تفاهم‌نامه بین سازمان محیط‌زیست و وزارت آموزش و پرورش برای ارتقای سطح آگاهی زیست محیطی دانش آموزان و آشنایی با محیط زیست پیرامون خود در سطح کشور منعقد شده است وهم اکنون در نقاط مختلف کشور در حال اجرا  می باشد.
وی ادامه داد:
فرهنگ زیست محیطی در بین دانش آموزان و در سنین کودکی و نوجوانی بسیار اثرگذار است . در این طرح به اهمیت منابع طبیعی و حفاظت از آن  و همچنین نقش آنها در اکوسیستم و زنجیره غذایی، مدیریت پسماند، وظایف شعل محیط بانی ویگان حفاظت محیط زیست و تشریح مناطق چهارگانه سازمان حفاظت محیط زیست  با زبان ساده و روان به دانش آموزان توضیح داده می شود.
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته شش دوره از این طرح در مدارس ابتدایی پسرانه و دخترانه با همکاری آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در پایان این برنامه  هدایایی از طرف اداره محیط زیست شهرستان به دانش آموزان اهدا شد. .
گفتنی است: دراین برنامه معاون آموزش و پرورش و رئیس اداره استاندارد شهرستان ابوموسی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس