س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

احزاب و تشکل های سیاسی نقش مهمی در ایجاد نشاط سیاسی دارند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری در نشست با نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی استان هرمزگان با اشاره به جایگاه و اهمیت احزاب و تشکل های سیاسی، عنوان کرد: احزاب و تشکل های سیاسی می توانند نقش بسزایی در ایجاد نشاط سیاسی در جامعه ایفا نمایند.

وی تصریح کرد: آگاهی بخشی در جامعه و افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب و تشکل سیاسی است که نیاز است با برنامه ریزی و تلاش دنبال گردد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال جاری احزاب و تشکل های سیاسی می توانند نقش بسزایی از ایجاد شور انتخاباتی در استان داشته باشند.

حیدری با تاکید بر تشریح شرایط حساس کشور از سوی احزاب و تشکل های سیاسی در جامعه، اظهار داشت: احزاب و تشکل های سیاسی شرایط خاص و ویژه کشور که مورد هجمه و تهاجم اقتصادی بی سابقه دشمنان است را برای مردم  تشریح و تبیین نمایند.

وی گفت: احزاب و تشکل های سیاسی با توجه به توانمندی هایی که دارند می توانند نقش بسزایی در مدیریت کشور ایفا نمایند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: احزاب و تشکل های سیاسی در چارچوب منافع ملی و نظام حرکت و برنامه ریزی نمایند.

وی خاطرنشان کرد: برای رشد و توسعه روز افزون هرمزگان هرمزگان نیازمند مشارکت و همراهی همگان به ویژه احزاب و تشکل های سیاسی استان هستیم.

حیدری تصریح کرد: با همدلی و اتحاد سال سرنوشت ساز نود و هشت را تحت مدیریت مقام معظم رهبری پشت سر خواهیم گذاشت.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *