پ. اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۹

ارائه خدمات شهری ، عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی از حقوق مسلم شهروندان است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات عمران شهری با مجموعه شهرداری به ریاست عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.

سرپرست  فرمانداری بندرعباس در این جلسه ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تشکر از تلاش و زحمات مجموعه شهرداری بندرعباس اظهار داشت : ارائه خدمات شهری ، عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی از حقوق مسلم شهروندان میباشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید به حوزه خدمات شهری شهرداری ، شهرداری های مناطق و نواحی و سازمانهای آن در خصوص بررسی ، پیگیری و رفع مشکلات شهری بیان داشت :  باید با بازدیدهای مستمر و برنامه ریزی مناسب و با شناخت و عمل به وظایف خود نسبت به رفع معضلات و مشکلات شهری با ارائه خدمات عمومی مناسب  باعث رشد و شکوفایی شهر بندرعباس شوید.

عزیزاله کناری در ادامه  تصریح کرد: لازم است با تنظیف اطراف بلوارهای ورودی به شهر بندرعباس و ایجاد فضای سبز مناسب چهره ورودی شهر را تغییرداد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در پایان گفت: با توجه به نزدیک بودن به ایام نوروز مسئولان ذی ربط نسبت  به تجهیز و رفع نواقص امکانات عمومی و اماکن اقامتی، افزایش سرویس های بهداشتی در بوستانها ، رنگ آمیزی جداول بلوارها و غیره را در مدت زمان باقیمانده تا شروع سفرهای نوروزی در دستور کار خود داشته باشند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس