ج. اردیبهشت ۳ام, ۱۴۰۰

ارتش قهرمان ایران اسلامی قدم به قدم در عرصه های مختلف در کنار ملت بوده است

استاندار هرمزگان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته قدم به قدم و در عرصه های مختلف در کنار ملت ایران بوده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در استان هرمزگان که به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، عنوان کرد: این روز را که بنا به تدبیر و نظر بلند حضرت امام راحل به عنوان روز ارتش نامگذاری شده است، به همه نیروهای دلاور، فداکار و رشید ارتش قهرمان تبریک می گویم.

وی ادامه داد: نیروهای مقتدر مسلح جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته قدم به قدم و در عرصه های مختلف در کنار ملت ایران بوده اند.

استاندار هرمزگان افزود: ارتش سرافراز و متعهد جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا به انجام وظیفه در راستای صیانت از مرزهای کشور می پردازد.

وی گفت: در حوادث تلخ سیل و زلزله نیز مشاهده کردیم که ارتش با تمام قوا در کنار مردم به کمک رسانی پرداخت.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: ملت ایران همواره قدردان نیروهای فداکار ارتش به ویژه شهدا و جانبازان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

همتی با بیان اینکه در دوران چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، صفحات زرینی متعلق به ارتش است، خاطرنشان کرد: مهمترین ویژگی ارتش جمهوری اسلامی ایران داشتن ایمان و اعتقاد به خداوند متعال است که بالاتر از هر سلاحی می‌باشد.

وی اضافه کرد: امروز ارتش ایران اسلامی در تمامی زمینه‌ها نیازهای تجهیزاتی خود در عرصه های دریایی، هوایی و زمینی را به دست توانمند متخصصان داخلی تامین می کند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *