چ. آذر ۱۶ام, ۱۴۰۱

ارسال ۵۰ پرونده تخلف روغن نباتی به تعزیرات حکومتی در دی ماه ۹۹

1 دقیقه خوانده شده

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: دردی ماه امسال ۵۰ مورد پرونده تخلف روغن نباتی توسط بازرسان این سازمان تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، عبدالرضا پیروی منش اظهار کرد: در دی ماه سالجاری کارشناسان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استانبا بازرسی از مراکز خرید درسطح عرضه، برای بیش از ۵۰ واحد صنفی متخلف عرضه کننده روغن نباتی تشکیل پرونده داده و پرونده های متشکله جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

وی گفت: بازرسان در دی ماه ۸۵۲ مورد بازرسی از واحدهای عرضه و توزیع روغن نباتی بازدید به عمل آوردند که منجر به کشف ۶۱ بند تخلف به ارزش ریالی یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال شده است.

وی همچنین بر ثبت کلیه موجودی کالاها در سامانه جامع انبارها تاکید و تصریح کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی مکلّف و موظف به ثبت موجودی کالای خود در این سامانه هستند و در غیر این صورت، هر گونه گزارش و یا بازرسی، بعنوان کالای قاچاق و احتکار محسوب شده و حسب قانون با متخلفین برخورد میشود.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در پایان اظهار داشت: شهروندان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با اعلام به سامانه تلفنی ۱۲۴ ما را در رصد بازار همیاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *