س. بهمن ۱۱ام, ۱۴۰۱

از قهرمانان هیئت سه گانه هرمزگان تجلیل شد

1 دقیقه خوانده شده
به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون ،از ورزشکاران قهرمان هیئت سه گانه با حضور مدیرکل ورزش وجوانان ،معاونین و رئیس هیئت سه گانه در محل دفتر مدیرکل تجلیل شد.
محمودرضاامیاری مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان ضمن تبریک به قهرمانان اظهارداشت: مایه افتخار و خوشحالی است که هیئت سه گانه هرمزگان مقام قهرمانی مسابقات کشوری را کسب نموده است و این در حالی است که رشته ی سه گانه یکی از رشته های ورزشی سنگین است که ورزشکاران باید در سه رشته(دو ومیدانی،شنا و دوچرخه سواری)رقابت کنند.
وی ادامه داد: حمایت از قهرمانان ملی و بین المللی یکی از اهداف این اداره کل است که امیدوارم با تلاش همه ورزشکاران شاهد پیشرفت و توسعه ورزش استان باشیم.
امبتری با بیان اینکه بایداز همه ظرفیتها و امکانات موجود استان برای توسعه ورزش استان بهره ببریم اظهار داشت: حمایت از جامعه ورزش و قهرمانان یکی از اولویتهای کاری ما است که باید برای انگیزه مضاعف قهرمانان تلاشهای بیشتری داشته باشیم.
در ادامه سمانه قائد زاده رئیس هیئت سه گانه استان با اشاره به اینکه استعدادها و علاقمندان خوبی در استان در این رشته وجود دارداظهارداشت: جامعه ی سالم به ورزشکار نیاز دارد و ورزش تاثیر مستقیم برسلامت جامعه دارد که امیدوارم همه مسئولین حامی ورزشکاران باشند تا شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.
در پایان از محمد مهدی رحمتی و جمال رحمانیان قهرمانان هیئت سه گانه تجلیل شد.
وی ازابتدای سال به همراه جمال رحمانیان و سجاد طباطبایی عضو هیئت سه گانه استان می باشند.
رحمتی علاوه بر کسب مقام های ملی عناوین قهرمانی زیادی را در سطح بین المللی نیز کسب نموده است. که اخیرا در مسابقات انتخابی قهرمانی کشور در گروه انفرادی رتبه اول و نیز در گروه تیمی نیز به همراه جمال رحمانی و سجاد طباطبایی نیز رتبه قهرمانی را کسب نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *