ش. دی ۲۷ام, ۱۳۹۹

استاندار هرمزگان با صدور پیامی اعیاد شعبانیه را به مردم شریف هرمزگان تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه شعبان المعظم با اعیاد بزرگ و ایام ولادت ائمه معصومین علیه السلام همراه است.

سومین روز از ماه شعبان با سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع) بزرگ پاسدار دین مبین اسلام مصادف است.

امام حسین (ع) الگوی جاودانه آزادگی برای تمامی بشریت می باشد که تمام وجود خود را در راه دفاع از حق و دین اسلام فدا نمود و به درستی سالروز ولادت ایشان به عنوان روز پاسدار نام گرفته است.

پاسداران سبز پوش ایران اسلامی با تبعیت از سیره نورانی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) فداکاری های بسیاری در راه دفاع از اسلام و ایران داشته اند.

امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون رشادت و ایستادگی پاسدارانی است که در این راه جان خود را تقدیم نمودند تا اسلام و ایران سرافراز و سربلند باشند.

پاسداران عزیز و بزرگوار در هر نقطه از کشورمان منشاء خدمات ارزنده برای مردم بوده اند.

چهارمین روز از ماه شعبان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز مصادف است.

حضرت ابوالفضل (ع) فرزند دلیر و شجاع امیرالمومنین امام علی (ع) و علمدار دشت کربلاست که دلاورمردی های ایشان در راه دفاع از حق برای همیشه در حافظه تاریخ ماندگار می باشد.

جانبازان سرافراز میهن اسلامی نیز در دوران دفاع مقدس حضرت عباس (ع) را الگوی خود قرار دادند و با مقاومت جانانه، دشمن را به زانو درآوردند.

استقامت و پایداری جانبازان بزرگوار، درسی مهم برای همه ما محسوب می‌شود تا در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

سالروز ولادت با سعادت حضرت امام سجاد (ع) در پنجمین روز از ماه شعبان نیز از اعیاد مهم است.

بهره گرفتن از سیره اخلاقی و رفتاری این امام همام و استفاده از رهنمودهای ایشان که در کتب صحیفه سجادیه و رساله حقوق انعکاس یافته است، می ‌تواند سعادت و رستگاری را برای ما به همراه داشته باشد.

اینجانب فرارسیدن این اعیاد خجسته را به ملت شریف ایران به ویژه پاسداران و جانبازان بزرگوار و خانواده‌های معظم آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همگان از معنویات ماه شعبان المعظم بهره مند شویم.

فریدون همتی
استاندار هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس