س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

استاندار هرمزگان در شورای اداری شهرستان حاجی آباد

به گزارش پایگاهخبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه طرح های خوبی در شهرستان حاجی آباد در دست اقدام است، عنوان کرد: این شهرستان از ظرفیت های خوبی در حوزه کشاورزی برخوردار است و باید تلاش کنیم زنجیره تولید و عرضه محصولات کشاورزی در این شهرستان تکمیل شود.

وی ادامه داد: طرح های مطالعاتی خوبی در حوزه معدن در این شهرستان در حال اجراست که موجب انجام کارهای اساسی و زیربنایی در حوزه معادن این شهرستان خواهد شد و جهت جذب سرمایه گذار در این حوزه مشخص می شود که چه مقدار و با چه کیفیتی معدن در این منطقه وجود دارد.

استاندار هرمزگان افزود: احداث مدارس شبانه روزی در روستاهای این شهرستان نیز باید به طور جدی پیگیری شود تا استعدادهای موجود در روستاها شکوفا شوند.

همتی با بیان اینکه شهرستان حاجی آباد از استعدادهای بسیاری در بخش های کشاورزی، معادن، گردشگری و صنایع دستی برخوردار است، تصریح کرد: باید زمینه و فرصت را برای سرمایه گذاران در این حوزه ها فراهم کنیم تا در این بخش ها در شهرستان حاجی آباد سرمایه گذاری کنند.

وی گفت: خط انتقال آب شیرین کن مشترک سه استان هرمزگان، کرمان و یزد نیز از شهرستان حاجی آباد عبور می کند و باید نیازهای آب کشاورزی و شرب این شهرستان در این مسیر بررسی شود تا جهت تامین این نیازها از این خط لوله تدابیر لازم در نظر گرفته شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان قابلیت های فراوانی در زمینه های ملی و بین المللی دارد، اظهار داشت: این قابلیت ها، فرصت و ظرفیتی برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم این استان هستند و باید در راستای شکوفایی آنها تلاش نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *