ج. اردیبهشت ۳ام, ۱۴۰۰

استان هرمزگان تصاویر رویایی دارد

(بابک پارسا)

استاد محمود ابراهیمی ، که میتوان ایشان را نفر اول تصویر برداری هوایی در ایران نامید، حدود ۱۰ روز است که در استان هرمزگان حضور داشته و مشغول تصویربرداری هوایی از جاذبه های گردشگری هرمزگان است .

وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای گامبرون بیان کرد : جاذبه های استان هرمزگان بسیار شگفت انگیز است و از نظر بنده این استان یکی از استانهای خاص کشور در حوزه گردشگری می باشد ، وی ادامه داد ؛ جاذبه هایی را در این مدت در استان هرمزگان مشاهده کرده و تصویربرداری نموده ام بسیار جذاب بوده است .

محمود ابراهیمی افزود : تصاویر زیبای کوه های مینیاتوری که نظیرشان را فقط در آمریکا میتوان یافت کرد در کنار آبی نیلگون خلیج فارس و دریای عمان و جنگلهای رویایی حررا ، قاب زیبایی را در تصویر ایجاد میکند ، وی ادامه داد ؛ مردم استان هرمزگان باید قدر این همه جاذبه منحصر بفردی که در هرمزگان وجود دارد را بدانند .

ابراهیمی خاطرنشان کرد : در راستای منویات رهبری مبنی بر توسعه صنعت گردشگری ، استان هرمزگان در حوزه گردشگری یک استان پرجاذبه است و مسئولین این استان میتوانند این استان را به استان اول گردشگری ایران و حتی منطقه تبدیل نمایند ، چرا که ظرفیت این مهم در استان هرمزگان موجود است ، ایشان بیان کرد ؛ خوشبختانه با خبر شدم دکتر همتی استاندار استان هرمزگان بسیار دید باز و روشنی در توسعه صنعت گردشگری دارد و این بسیار جای خوشحالی و تبریک دارد .

محمود ابراهیمی در پایان صحبتهای خود اظهار داشت : امیدوارم با این همه جذابیتهای بی نظیری که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد ، نه تنها هموطنانمان ، بلکه گردشگران خارجی هم بیش از پیش برای مشاهده این همه زیبایی به کشورمان سفر کنند ، چرا که ایران در این حوزه بسیار غنی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *