پ. اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۰

استان هرمزگان میزبان کنگره ملی شهدا

اولین جلسه کمیته پشتیبانی کنگره ملی شهداء در استان  هرمزگان با حضور کلیه اعضاء عضوء کمیته در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، خلیل قاسمی که با حکم استاندار هرمزگان بعنوان رئیس کمیته پشتیبانی کنگره ملی شهداء منصوب شده است در این جلسه گفت:  ملت قهرمان ایران در سایه جانفشانی شهیدان، به عزت و استقلال و جمهوری اسلامی رسیدند و اقتدار این ملت و کشور در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است که باید این ایثارگری پاس داشته شود.

قاسمی افزود: اهداف زیادی در برگزاری کنگره شهدا نهفته است که مهمترین آن برنامه‌های فرهنگی است که در زندگی مردم نقش عمده‌ای دارد

وی برگزاری کنگره ملی شهداء در استان هرمزگان را بزرگترین رخداد توصیف کرد و از برگزاری کنگره ملی در دی ماه  امسال خبر داد.

رئیس کمیته پشتیبانی کنگره شهدا، تکریم از خانواده شهدا را، از دیگر اهداف برگزاری کنگره دانست و افزود : ایثارگری‌های شهدا و خانواده آنها باید نسل به نسل به آیندگان منتقل شود.

سپس در خصوص کیفیت و نحوه برگزاری کنکره شهداء از نظرات و پیشنهادات ارزشمند نمایندگان دستگاه های عضوء بهرمند و برنامه ریزی و هماهنگی هایی نیز انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *