چ. اسفند ۶ام, ۱۳۹۹

استقبال از ورزشکاران هرمزگانی درمسابقات پارآسیایی

1 دقیقه خوانده شده

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان ،احمد مرادی نماینده مردم استان درمجلس وجمعی از مسئولین استان از فرزانه حیدری دارنده مدال نقره در رشته والیبال وحسن دهقانی دارنده مقام چهارم مسابقات دررشته دو ومیدانی استقبال نمودند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان ،محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان اظهارداشت: به دنبال برنامه‌ریزی مناسب برای تجلیل ویژه از دو ورزشکار مدال‌آور هرمزگانی نیز هستیم و این امر به‌زودی صورت خواهد گرفت تا پاداش درخور شأنی به این ورزشکار مدال‌آور و افتخارآفرین صورت گیرد.
امیاری در حاشیه استقبال از ورزشکاران هرمزگانی مسابقات پاراآسیایی جاکارتا، افزود: ظرفیت مناسبی هرمزگان در بحث ورزش و جوانان دارد و استعدادهای خوبی در عرصه ورزش دارد.
وی ادامه داد: ورزشکاران اعزامی هرمزگان به جاکارتا و کسب دو مدال نقره از سوی دو بانو هرمزگانی نشان از ظرفیت بالای ورزش هرمزگان داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه این مهم نشان داد باید بیش‌ازپیش به حمایت از ورزشکاران هرمزگانی بپردازیم، تصریح کرد: کسب این دو مدال سبب افتخار برای مردم هرمزگان و کشور شد و افتخار بزرگی بود که نتیجه تلاش‌های این ورزشکاران بود.
امیاری خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی صحیح و اصولی انجام دهیم تا بتوانیم در چهار سال آینده حضور موفق‌تر و پررنگ‌تری داشته باشیم.
وی در خصوص پاداش ویژه به ورزشکاران مدال‌آور هرمزگانی در مسابقات المپیک آسیایی و پاراآسیایی، اظهار کرد: به دنبال برنامه‌ریزی مناسب برای تجلیل ویژه از دو ورزشکار مدال‌آور هرمزگانی نیز هستیم و این امر به‌زودی صورت خواهد گرفت تا پاداش درخور شأنی به این ورزشکار مدال‌آور و افتخارآفرین صورت گیرد.
درادامه :احمد مرادی ریـیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: انتظار داریم با آمدن مدیرکل جدید ورزش و جوانان هرمزگان، ورزش هرمزگان روبه ترقی بوده و توجه ویژه‌ای هم به ورزشکاران معلول بشود.
احمـد مـرادی اظهار داشت: بنده به عنوان خادم جانبازان و معلولان این موفقیت را به ایران اسلامی و مردم خوبمان و همه جامعه ورزشی بالاخص مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان تبریک می‌گویم.
▫وی افزود: این عزیزان با همه معلولیت‌ها و مشکلات توانستند با اعتماد بنفس بالا، موفقیت و پیروزی کسب کنند؛ بی‌شک همیشه عزم، اراده و اعتقاد است که می‌تواند عامل موفقیت باشد.
▫ریـیس مجمع نمایندگان هرمزگان تاکید کرد: خانم فرزانه حیدری و حسن دهقانی هر دو از افتخارات استان بوده چرا که خانواده‌ها در وحله اول بستر و زمینه موفقیت فرزندان را فراهم می‌کنند و در مرحله بعدی مسؤولان وظیفه دارند در کنار این عزیزان باشند.
▫مـرادی افزود: مدیرکل ورزش و جوانان در مدت کوتاه حضور در استان ظرفیت‌ها و استعدادها را شناسایی کرده و انتظار داریم که ورزش هرمزگان روبه رشد و ترقی باشد و باید سعی کنیم ورزش برای همه در هرمزگان برقرار باشد.
▫وی گفت: هر کدام از هیات‌های ورزشی تک رشته‌ای هستند و یک رشته را مدیریت را می‌کنند اما هیات معلوان و جانبازان رشته‌های متعددی را با وجود نقص عضو در ورزشکاران به صورت اخص مدیریت کرده؛ باید توجه بیشتری کنیم و به عدالت رفتار نماییم.
▫رییـس مجمـع نمایندگان گفت: معلولان می‌توانند باعث افتخار و عزت ما در جامعه ورزشی باشند چرا نباید توجه بیشتری به آنها بکنیم، امیدواریم عزم و اراده مدیرکل ورزش هرمزگان بر توجه ویژه به هیات معلولان و جانبازان باشد.
▫مـرادی افزود: اگر خیر دنیا و آخرت را می‌ خواهیم کار کردن در هیات معلولان ملموس تر است و باید تمام تلاش خود را برای رضایت خدا و درخشش و پیروزی ورزشکاران در آسیا و کل دنیا بکنیم.
▫عضو کمیسیـون انـرژی مجلس افزود: باید تمام ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم بین ۵ تا ۱۰ درصد جامعه جهانی معلول هستند و در استان هم حدود ۱۲ درصد معلول داریم؛ نسبت به جمعیت کل استان ۶۰-۷۰ نفر داریم با همه تلاشی که کردیم توانستیم ۵۰۰-۶۰۰ نفر را جذب کرده وظیفه داریم این عزیزان را شناسایی و حمایت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس