پ. اسفند ۷ام, ۱۳۹۹

اعزام تیم کونگ فو توآ بندرعباس به مسابقات کشوری در بوشهر

تیم کونگ فو توآ شهرستان بندرعباس به نمایندگی از استان هرمزگان در تاریخ:۹۷/۱۱/۲ عازم شهر بوشهر جهت شرکت در مسابقات کشوری است.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، تیم کونگ فو توآ شهرستان بندرعباس به سرپرستی استاد چنگیز باقری مسئول انجمن سبک کونگ فو توآ استان هرمزگان و استاد مصطفی دولتی  دبیر انجمن کونگ فو توآ بعنوان مربی و آقای یعقوب حسینی بعنوان مسئول برگزاری مسابقات شهرستان بندرعباس در مورخه:۹۷/۱۱/۲ عازم شهر بوشهر جهت شرکت در مسابقات کشوری خواهند بود.
مسلم عاشوری رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس اظهار داشت: با تمرینات منظم و سخت کوشانه اساتید و مربیان شهرستان بندرعباس و پیگیری های انجمن کونگ فو توآ استان و برنامه ریزی های منظم  هیات کونگ فو شهرستان بندرعباس توانستیم یک تیم قوی را برای مسابقات کشوری در شهر بوشهر آماده کنیم.
وی در ادامه افزود: امیدواریم تلاش ها و کوشش های اساتید و ورزشکاران در این مسابقات نتیجه بخش باشد و کونگ فو کاران شهرستان بندرعباس با کسب مقام قهرمانی به شهرستان بندرعباس بازگردند و نام استان هرمزگان را در کشور مطرح کنند.
رئیس هیات کونگ فو شهرستان بندرعباس گفت: استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس می تواند در رشته ورزشی کونگ فو در کشور زبان زد باشد اما نیاز است همه اساتید و مربیان استان و شهرستانها با تعامل و همکاری باعث ارتقا و پیشرفت این رشته ورزشی پر هیجان و جذاب گردند.
مسلم عاشوری در پایان از دبیر محترم هیات آقای مهدی احمدی پور ، اعضای محترم هیات رئیسه هیات آقایان حامد ملازاده صادقیون ، محمدایمانی فرد ، منصور عربی و روابط عمومی هیات آقای حسین رزده که برای پیشبرد اهداف رشته ورزشی کونگ فو از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس