ش. مرداد ۹ام, ۱۴۰۰

اعطای اعتبارنامه های اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

در نشستی با حضور “ابراهیمی” مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، اعتبارنامه های هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان به اعضاء اعطا شد.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در بخش حمل و نقل هر جا که انجمن ها ورود کردند نتیجه و عملکردی خوبی داشتند و با قابلیتها و توانمندی های خود نشان دادند که دولت می تواند به بخش خصوصی اعتماد کند.
هادی ابراهیمی با اشاره به اینکه سیاست وزارت تعاون و کار و این اداره کل بر این است که امور کارفرمایان به خود آنها واگذار شود، گفت: هدف ما توسعه و کمک به انجمن ها است و شما بعنوان شرکای اجتماعی باید سه اصل شفافیت، وحدت رویه و همدلی و رعایت اجرای قانون را سرلوحه کارهای خود قرار دهید.
وی بیان داست: این انجمن با فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و آموزشی خود و ارتقای مهارتهای ارتباطی و کلامی اعضا می تواند در امنیت روانی جامعه تاثیرگذار باشد.
در این نشست اعضاء پیشنهادات خود را مطرح کردند و در پایان اعتبارنامه اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان به اعضاء اعطا شد که ” اصغر صابر صلغی” بعنوان رئیس هیات مدیره “عبدالغفور حبیبی” نائب رئیس هیات مدیره، “علی عالی پور احمدی” خزانه دار، “مهران کریمی و مهراب جعفری ” بعنوان اعضای علی البدل” ، ” فرامرز خیلتاش” بازرس اصلی و ” سید موسی رضایی بلوکی” نیز بعنوان بازرس علل البدل” این انجمن انتخاب شدند.
قابل ذکر است که دوره فعالیت اعضای هیات مدیره انجمن به مدت سه سال و بازرسان نیز یکسال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *