د. اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۹

اعلام اسامی ۷ فیلم برتر از نظر مردم

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری صبا: نتایج آرای مردمی آثار حاضر در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر ششمین روز جشنواره اعلام شد.

نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده تا روز ششم جشنواره ملی فیلم فجر، یعنی ۱۴ بهمن ماه توسط ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره ملی فیلم فجر اعلام شد.

بر این اساس، فیلم سینمایی «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی به عنوان دومین فیلم از رقابت مردمی حذف شد. در روزهای گذشته نیز فیلم های سینمایی «بنفشه آفریقایی» و «قسم» از دور رقابت کنار گذاشته شد.

فیلم های سینمایی «غلامرضا تختی»، «بیست و سه نفر»، «متری شیش و نیم»، «جاندار»، «شبی که ماه کامل شد»، «ماجرای نیمروز ۲» و «سرخپوست»، اسامی ۷ فیلم برتر در آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر تا روز ششم است.

مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رای‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از دو طریق این کار را انجام دهند. ساده‌ترین روش برای شرکت در رای‌گیری شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه است. راه دیگر استفاده از اپلیکیشن رای‌گیری است که مخاطبان باید جهت دسترسی به آن کد «کیو آر» روی بلیت را اسکن کنند و از طریق اپلیکشن از میان پنج گزینه موجود، رای خود را به فیلم بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس