ج. آذر ۷ام, ۱۳۹۹

افتتاح ساختمان های سایت پشتیبانی و تاسیسات برقی و مکانیکی بندر صیادی بندرعباس

همزمان با هفته اولین روز از هفته دولت صورت گرفت:
افتتاح ساختمان های سایت پشتیبانی و تاسیسات برقی و مکانیکی بندر صیادی بندرعباس

مدیر کل شیلات هرمزگان از افتتاح ساختمان های سایت پشتیبانی و تاسیسات برقی و مکانیکی بندر صیادی بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و جمعی از مسئولین استان و مردم در اولین روز از دهه فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، استاندار هرمزگان در آئین ایم مرام، فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و بیان داشت : با برنامه‌ریزی و تلاش و کوشش جهادی صورت گرفته در استان هرمزگان، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر سال جاری، تعداد ۷۰۷ پروژه با اعتباری بالغ بر هفت هزار و ۸۷۴ میلیارد تومان در استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

فریدون همتی با اشاره به نقش فعالیت های شیلاتی در توسعه استان هرمزگان، افتتاح ساختمان های سایت پشتیبانی و تاسیسات برقی و مکانیکی بندر صیادی بندرعباس را گامی موثر در خدمات رسانی به جامعه صیادی خواند.

در ادامه مدیر کل شیلات هرمزگان با بیان اینکه بهره برداری و افتتاح بالغ ۱۷ پروژه شیلاتی با اعتباری بالغ بر۱۰۱میلیارد تومان در ایام ا… دهه فجر امسال صورت می گیرد گفت: افتتاح ساختمان های سایت پشتیبانی و تاسیسات برقی و مکانیکی بندر صیادی بندرعباس یکی از مهمترین این پروژه ها است.

محسن یکتاپور با بیان اینکه در این پروژه بالغ بر ۳۶میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است گفت: احداث ساختمانهای پشتیبانی، سوله و سایبان و محوطه سازی مهمترین بخش های این پروژ] بوده اند.

در ادامه رئیس شیلات بندرعباس احداث ساختمان اداری به مسات ۳۳۶ متر مربع در دو طبقه اسکلت بتنی، ساختمان نگهبانی به مساحت ۲۸ متر مربع، ساختمان سرویس بهداشتی به مساحت ۵۱ متر مربع و ساختمان پست برق به مساحت ۲۰ متر مربع از مهمترین بخش های احداث ساختمان های پشتیبانی در بندر صیادی بندرعباس خواند.

ابراهیم عالی زاده احداث سوله تدارکات به مساحت ۵۳۷ متر مربع، احداث سایبان قایق ها به مساحت ۱۲۸ متر مربع، احداث سوله سایبان تخلیه صید و ادوات صیادی به مساحت ۶۱۲ متر مربع، احداث سوله سایبان تور به مساحت ۶۲۱ متر مربع را از اهم اقدامات انجام شده در احداث سوله و سایبان بندرصیادی بندرعباس خواند.

وی محوطه سازی این بندرصیادی را شامل احداث محوطه پشتیبانی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع، زیر سازی و آسفالت به مساحت ۱۵۰۹۴ متر مربع، احداث پارکینگ قایق ها به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع ، احداث سردرب ورودی بندر به طول ۱۴٫۵ متر ، احداث مخازن سوخت به ظرفیت ۱۳۵۰۰۰ لیتر و مساحت ۱۳۰ متر مربع و احداث دیوار کشی محوطه به طول ۶۱۳ متر مربع خواند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس