ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

افتتاح پروژه های ورزشی قشم

1 دقیقه خوانده شده

پروژه های ورزشی شهرستان قشم با حضور معاون وزیر،استاندار هرمزگان،مدیرکل ورزش وجوانان استان و سایر مسئول افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان ،فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح این طرح ها با بیان اینکه پروژه های ورزشی دارای کیفیت و امکانات خوب در این روستاهای جزیره قشم احداث شده است، عنوان کرد: مردم و دهیاری ها در بسیاری از کارها در روستاها مشارکت دارند که روند کارها را سرعت می بخشد و در اجرای این پروژه ها نیز شاهد این مشارکت بودیم.
وی ادامه داد: مشارکت و همراهی مردم در رفع مشکلات و عمران و آبادانی کشور بسیار نقش آفرین است.
استاندار هرمزگان افزود: با هماهنگی، تدبیر، همدلی و همراهی می توانیم فضای جنگ اقتصادی را که دشمن ایجاد کرده به فرصت طلایی برای رشد و پیشرفت بیشتر تبدیل کنیم.
همتی بیان داشت: در شرایط ارزی فعلی، جذابیت بسیاری برای صادرات وجود دارد و باید سرمایه گذاری برای تولید با نگاه به صادرات افزایش یابد که این امر موجب ایجاد اشتغال نیز خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در حاشیه بهره‌برداری از این پروژه‌ها اظهار داشت: این پنج پروژه با اعتباری افزون بر ۲۴ میلیارد ریال در شهرستان قشم و روستاهای جی‌جیان، طبل، تنبان و جزیره هنگام به بهره‌برداری رسیده است.
غلامعلی دانشور بیان داشت: اعتبار اجرای این پروژه‌ها که با همکاری دهیاری‌ها انجام شده از محل اعتبارات استانی و صنعت نفت تامین شده است.
وی افزود: در جریان سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به شهرستان قشم، بازدیدهایی از پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان نیز انجام شد و راهکارهای تسریع در تکمیل این پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان نیز در این مراسم گفت: چمن های مصنوعی روستاهای جی جیان و تُنبان هر یک به وسعت یک هزار و ۶۰ متر مربع و اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
غلامعلی دانشور افزود: سالن چند منظوره ورزشی روستای طَبل نیز در یک هزار متر مربع زیربنا و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: زمین این طرح توسط مردم تهیه شد و برای احداث مجموعه های ورزشی در اختیار دولت قرار گرفت.
گفتنی است در جریان سفر دوروزه معاون وزیر ورزش و جوانان از روند اجرایی پروژه مجموعه ورزشی سام و زال ،استخرشنا،استادیوم تختی، باشگاه بدنسازیvipقشم بازدید بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *