ش. آذر ۱۵ام, ۱۳۹۹

افتتاح چهار پروژه مهم درمانی در هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در چهارمین روز دهه مبارک فجر

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این روز ابتدا، سه فروند شناور آمبولانس دریایی با حضور استاندار هرمزگان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در بندر شهید رجایی بندرعباس افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.
این آمبولانس های دریایی با دارا بودن امکانات و تجهیزات کامل جهت رسیدگی اورژانسی به بیماران، در آب های خلیج فارس و جزایر استان هرمزگان مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در ادامه بخش سی تی اسکن بیمارستان فارابی شهرستان بستک، با حضور استاندار هرمزگان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افتتاح شد.
این بخش با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان و زیربنای ۶۰۰ متر مربع با مشارکت خیرین احداث شده است.
همچنین پروژه توسعه اورژانس بیمارستان شهدای شهرستان بندرلنگه، با حضور استاندار هرمزگان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.
این پروژه شامل ۲۹ تخت اورژانس و سایر تجهیزات و امکانات است که با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان و زیربنای هزار و ۲۰۰ متر مربع با مشارکت خیرین ساخته شده است.
عملیات اجرایی پروژه توسعه بیمارستان تخصصی شهدای شهرستان بندرلنگه نیز با حضور استاندار هرمزگان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آغاز شد.
پروژه توسعه اورژانس بیمارستان نیاپور بندرخمیر نیز به بهره‌برداری رسید.
این اورژانس دارای ۱۴ تخت شامل ۱۲ تخت بستری و مراقبت ویژه و ۲ تخت ایزوله می باشد و  ۶۰۰ مترمربع زیربنا دارد و برای ساخت آن اعتباری حدود ۲ میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان هزینه شده است.
“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس