چ. آذر ۱۲ام, ۱۳۹۹

افتخار آفرینی فرهنگی هرمزگان در همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی کشور

ضیاالدین سالاری فرهنگی استان هرمزگان ، رتبه برتر دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی دوره پیش دبستانی در محور پژوهش را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، ضیاالدین سالاری، کارشناس آموزش متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان،با ارائه مقاله ای تحت عنوان ” ارزیابی تاثیر فعالیت های دوره پیش دبستانی بر شکل گیری هویت ایرانی اسلامی دانش آموزان از دیدگاه متخصصین تعلیم و تربیت و والدین ” که به صورت پژوهشی ترکیبی می باشد، موفق به کسب رتبه برتر محور پژوهش در دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی شد.

در دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی،تعداد ۱۴۲۵ اثر به دبیرخانه این همایش ارسال شد و در نهایت بعد از داوری اعضای هیات علمی دانشگاهها، ۷۰ اثر در محورهای مختلف به عنوان آثار برتر انتخاب شدند.

هدف از برگزاری این همایش این است که یک کودک پیش دبستانی بتواند جایگاه خود را در قالب هویت ایرانی اسلامی بیابد و در جهت حفظ آن بکوشد. همچنین با استفاده از یافته‌های پژوهشی و تجارب عملی همکاران در رابطه با تکوین و تعالی هویت کودکان دوره پیش دبستانی بتوان استفاده  کرد و در راستای ایجاد محیطی امن، سالم، پویا و جذاب و طراحی و اجرای برنامه‌هایی جهت رشد متوزان جسمی، شناختی، عاطفی، اجتماعی و معنوی نوآموزان گام برداشت.

گفتنی است سالاری، دانشجوی دکترای برنامه ریزی درسی دانشگاه هرمزگان و مدرس دانشگاه فرهنگیان و علمی کاربردی بندرعباس است و چاپ ۳مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر و ۲۵ مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در کارنامه پژوهشی خود دارد

دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی در دوره پیش دبستانی با حضور محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش؛رضوان حکیم زاده،معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش؛رخساره فضلی، مدیرکل دفتر پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش؛موسی دادی زاده،مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و جمعی از فرهنگیان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)قزوین برگزار شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس