س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

افزایش ظرفیت ستاره خلیج فارس در سال رونق تولید

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس افزایش ظرفیت تولید فرآورده‌های استراتژیک انرژی را اصلی‌ترین رویکرد این شرکت در سال جاری نامید.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» ضمن تبریک سال نو، حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری را چراغ راه و کلید طلایی در گشایش امور کشور خواند و گفت: در سال گذشته با پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، حمایت‌های همه‌ی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش، ازخودگذشتگی و خودباوری مهندسان و کارگران ایرانی، فاز دوم و سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد مدار شد و کشور به خودکفایی در تولید بنزین دست یافت.

وی ضمن تاکید بر جامع و کامل بودن شعار امسال برای ادامه‌ی مسیر پرافتخار پالایشگاه ستاره خلیج فارس، خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز با هدف ایجاد رونق تولید، افزایش ظرفیت تولید فرآورده‌های استراتژیک انرژی از جمله بنزین را در دستور کار قرار خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس تصریح کرد: این رویکرد علاوه بر تامین سوخت داخلی کشور افق های تازه‌ی صادراتی را بر صنعت پالایش ایران خواهد گشود.

وی در پایان تولید بهره‌‌ورانه را یکی از شاخص‌های اصلی رشد و توسعه کشور دانست و افزود: با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان و کارگران و صبوری خانواده‌ی ایشان از این پیچ تاریخی نیز گذر خواهیم کرد و با این رویکرد ارتقای کیفیت محصولات، پایین آوردن هزینه‌ها، افزایش سطح تولیدات و برنامه ‌ریزی برای برون‌نگری در اقتصاد در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *