س. بهمن ۱۱ام, ۱۴۰۱

امنیت امروز ایران مرهون خون شهداست

1 دقیقه خوانده شده

طی سفر مدیرکل بنیاد شهید استان به شهرستان بندرلنگه
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ،  پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان به اتفاق زرنگاریان معاونت تعاون در یک سفر یک روزه به شهرستان بندرلنگه عزیمت نموده اند .
پاکدامن در این سفر یکروزه با حجت الاسلام و المسلمین رکنی امام جمعه و کارکنان بنیاد شهید و از شهردار بندرلنگه دیدار نمودند .
مدیرکل بنیاد شهید در این دیدارها گفت : امنیت و استقلال جامعه و انقلاب مرهون ایثارگری شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها است .
وی بیان داشت : خوشحالیم که امروزه انقلاب اسلامی ایران به سراسر دنیا صادر شده است و تن استکبار به لرزه افتاده و این امر ، همه از فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ایران است .
وی وحدت را نیازمند جامعه امروز دانست و گفت : برخی مسائل و مشکلات بومی است که با وحدت و همدلی مرتفع خواهد شد .
وی خاطر خاطرنشان کرد : امروز خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران توفیق بزرگی است که نصیب خادمین شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران شده و مطمئناً دعای خیر و رضایتمندی خانواده های معظم شهدا برای خادمین در بنیاد یک سرمایه عظیم و توشه آخرت خواهد بود و دیدار و سرکشی از خانواده گرانقدر شاهد و ایثارگر را امری ضروری است .
گفتنی است شهرستان بندرلنگه ۱۱۸ شهید و ۱۹۷ جانباز و ۴۷ آزاده در دوران ۸ سال دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *