ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

انتخاب فرمانده مرزبانی هرمزگان به عنوان مدیر برتر ناجا در سال ۹۸

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح تقدیر از فرمانده مرزبانی استان هرمزگان به عنوان مدیر برتر ناجا در سال ۹۸ تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سردار  سرتیپ پاسدار “حسین اشتری ” فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح سپاس از سرهنگ “حسین دهکی” فرمانده مرزبانی استان هرمزگان به عنوان  مدیربرتر ناجا در سال ۹۸ تقدیر و تشکر کرد.

بر پایه این خبر، در متن لوح تقدیر فرمانده نیروی انتظامی خطاب به سرهنگ دهکی آمده است:

بر اساس ارزیابی های به عمل آمده از وضعیت یگان های ناجا ، جنابعالی که با عزم و اراده و با تعهد و پشتکار در جهت اقتدار ناجا و بالندگی ایران اسلامی همت گمارده اید به عنوان یکی از مدیران برتر ناجا برگزیده شده اید.

لذا به پاس این موفقیت و مجاهدت خستگی ناپذیر، مراتب تقدیر و تشکر خود را به شما و همکاران محترم زیرمجموعه اعلام می دارم، امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) همواره در پاسداری از خون شهداو پیشرفت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

یادآور می شود سرهنگ دهکی پیش از این نیز در زمان مسئولیت در فرمانده دریابانی کیش، فرمانده برتر در حوزه مرزبانی کل کشور شده بود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس