انتصاب دکتر شهریار مشیری به عنوان مشاور عالی معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، با حکم رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ” شهریار مشیری ” به سمت مشاور عالی معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهربندرعباس منصوب شد. متن حکم بدین شرح است: با عنایت به درایت، شایستگی، تخصص و تجارب ارزشمندتان به موجب این حکم حضرتعالی به عنوان مشاور عالی معماری و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، با حکم رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ” شهریار مشیری ” به سمت مشاور عالی معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهربندرعباس منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

با عنایت به درایت، شایستگی، تخصص و تجارب ارزشمندتان به موجب این حکم حضرتعالی به عنوان مشاور عالی معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس منصوب می نمائیم.
امید است تعهد، تخصص و شایستگی حضرتعالی موجب ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به شهروندان و توسعه رضایتمندی مردم عزیز بندرعباس گردد.توفیقات شما را از درگاه خداوند بزرگ آرزومندیم.
گفتنی است؛ دکتر شهریار مشیری دارای مدرک تحصیلی دکتری معماری از ایتالیا و دکتری شهرسازی از دانشگاه علوم و تحقیقات است، و از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی دکتر شهریار مشیری می توان: عضو شورای شهر در دوره اول، نماینده‌ی حوزه‌ی انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در دورهٔ هفتم مجلس شورای اسلامی، ریاست دانشگاه آزاد بندرعباس، مدیرعامل منطقه آزاد قشم و … اشاره کرد.

“بابک پارسا”