س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

اهدای جایزه ویژه نتپک در هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید

1 دقیقه خوانده شده

سازمان توسعه سینمای آسیا، اقیانوسیه، جایزه ویژه نتپک را در هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید به اثر منتخب خود اهدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، بر اساس توافق همکاری جشنواره فیلم مستقل خورشید و سازمان توسعه سینمای آسیا، اقیانوسیه(NETPAC)، در هفتمین دوره این جشنواره جایزه ویژه نتپک، برای به رسمیت شناختن کیفیت بهترین فیلم انتخاب شده از آثار کارگردانان جدید آسیا، اقیانوسیه، به بهترین فیلم این رخداد سینمایی از منظر داوران این جایزه تعلق می گیرد.

این جایزه که از این پس بصورت سالیانه در جشنواره خورشید اهدا می شود، شامل لوح تقدیر برای بهترین فیلم جشنواره با رویکرد توسعه سینمای آسیا، اقیانوسیه اهدا خواهد شد، و اطلاعات فیلم و کارگردان (از جمله پخش کننده و فروشنده فیلم) به طور گسترده ای از طریق وب سایت، پلتفرم ها و اعضای نتپک در سراسر جهان معرفی خواهد شد.

همچنین بر اساس این همکاری، جشنواره فیلم مستقل خورشید و مهدی یارمحمدی (دبیر و موسس جشنواره) به عضویت سازمان توسعه سینمای آسیا، اقیانوسیه درآمده اند.

گفتنی است هیئت داوران بین المللی این جایزه، که از آسیا، اروپا خواهند بود، متعاقبا معرفی خواهند شد.  نتپک(NETPAC) یک سازمان پیشرو برای کشف و ترویج سینمای آسیا، اقیانوسیه است که در سال ۱۹۹۰ در دهلی نو تاسیس شده و دبیرخانه آن در حال حاضر در کلمبو، در کشور سریلانکا قرار دارد.

هفتمین جشنواره مستقل فیلم خورشید به دبیری مهدی یارمحمدی مهرماه امسال در تهران برگزار می شود.

Due to collaboration agreement between Khorshid Independent Film Festival and NETPAC, NETPAC award will grant to recognize the quality of the best film chosen from the works of new Asia/Pacific directors featured annually at the Khorshid International Independent Film Festival.
Beside information on the film and director (including sales and distribution sources) will be disseminated widely through NETPAC’s website, platforms and members worldwide.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *