ش. آبان ۳ام, ۱۳۹۹

ایجاد بستر مخابراتی در خمینی‌شهر شهرستان بشاگرد

توسط کمیته امداد هرمزگان انجام شد؛ ایجاد بستر مخابراتی در خمینی‌شهر شهرستان بشاگرد

مدیر فناوری و اطلاعات کمیته امداد هرمزگان با اشاره به نبود زیرساخت‌های مخابراتی در خمینی‌شهر شهرستان بشاگرد گفت: کمیته امداد استان هرمزگان برای نخستین بار زیرساخت‌های ارتباطی در این منطقه را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، محمد دلاوری، مدیر فناوری و اطلاعات کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به ضعف زیرساخت‌های مخابراتی در نقاط مختلف شهرستان بشاگرد اظهار کرد: با توجه به اینکه اهالی این منطقه از نبود زیرساخت‌های ارتباطی دچار مشکلات فراوانی بوده‌اند، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان برای رفع این مشکل پیشگام شد.

مدیر فناوری و اطلاعات کمیته امداد استان هرمزگان با تأکید بر ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی در خمینی‌شهر گفت: فراهم‌سازی بستر ارتباطی الکترونیکی به‌منظور ارائه بهتر خدمات به نیازمندان خمینی‌شهر و مناطق تابع از اهداف اجرای این طرح است.

دلاوری گفت: واحد فناوری و اطلاعات کمیته امداد استان، ظرف مدت ۶ ماه زیرساخت مخابراتی به‌صورت شبکه بی‌سیمی را در کمیته امداد خمینی‌شهر راه‌اندازی کرده است.

مدیر فناوری و اطلاعات کمیته امداد استان هرمزگان بابیان اینکه برای اجرای این طرح ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: این بستر مخابراتی شامل دو دکل و از نوع ارتباط شبکه بی‌سیمی است که برای ارائه خدمات بهتر به شبکه ارتباطی سردشت بشاگرد متصل است.

وی با اشاره به همکاری و مشارکت ساکنان خمینی‌شهر در عملیات اجرایی این طرح تصریح کرد: علی‌رغم اینکه کوهستانی بودن منطقه، حمل و جابه‌جایی وسایل مخابراتی را با سختی مواجهه می‌کرد اما تلاش و همکاری‌های مردم عملیات اجرایی زیرساخت مخابراتی موفقیت‌آمیز بود.

مدیر فناوری و اطلاعات کمیته امداد استان هرمزگان یادآور شد: قبل از فراهم شدن زیرساخت‌های مخابراتی ساکنان این منطقه برای ارائه و دریافت خدمات کمیته امداد باید با طی مسافت ۳۰ کیلومتری به سردشت بشاگرد مراجعه می‌کردند.

دلاوری با اشاره به استفاده از این بستر مخابراتی در سایر زمینه‌ها خاطرنشان کرد: امکان ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و دانشجویان در حوزه علمیه، گسترش مخابرات و خدمات بانکی در مرحله دوم از اجرای این طرح فراهم می‌شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس