ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

بازدید استاندار هرمزگان و رئیس بنیاد مستضعفان از طرح های گردشگری، عمرانی و توسعه‌ای جزیره لارک

استاندار هرمزگان گفت: مجموعه برنامه های توسعه‌ جزیره لارک با مشارکت بنیاد مستضعفان طبق برنامه زمانبندی در حال اجراست و با تکمیل این طرح ها شاهد تحول و شکوفایی جزیره زیبای لارک خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در بازدید از طرح های گردشگری، عمرانی و توسعه‌ای جزیره لارک، عنوان کرد: احداث جاده رینگ دوره جزیره لارک از پروژه‌های بزرگ و مهم در این جزیره می باشد که پیمانکار آن ‌با تمام تلاش فعال است تا این طرح به مرحله قابل قبولی برسد.

وی ادامه داد: این جاده دارای امکانات مختلف برای گردشگران است و موجب سهولت و دسترسی مناسب به سواحل جزیره لارک می شود تا بتوانند از ظرفیت‌های متنوع این جزیره بهره ببرند.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه برنامه های توسعه جزیره لارک با مشارکت بنیاد مستضعفان طبق برنامه زمانبندی در حال اجراست و با تکمیل این طرح ها شاهد تحول و شکوفایی جزیره زیبای لارک خواهیم بود.

همتی تصریح کرد: این طرح‌ها علاوه بر جذب گردشگران به جزیره لارک، موجب توانمندسازی هرچه بیشتر مردم بومی این جزیره می شود که خوشبختانه این پروژه‌ها پیشرفت خوبی داشته و منشا فعالیت، اشتغال و درآمدزایی برای مردم این جزیره خواهد بود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد زیرساخت‌ها در جزیره لارک، درمانگاه این جزیره در حال تکمیل است و همچنین در آینده نزدیک یک آمبولانس دریایی نیز به این جزیره اختصاص پیدا می‌کند.

همتی اضافه کرد: سرمایه گذاران بخش خصوصی متقاضی فعالیت در جزیره لارک مورد حمایت قرار می گیرند و تسهیلات ارزان قیمت به آنها پرداخت می‌شود.

بنیاد مستضعفان در قالب طرح جامع توسعه جزیره لارک تعهدات خود را به صورت کامل انجام می‌دهد

رئیس بنیاد مستضعفان نیز در این بازدید، گردشگری و طبیعت زیبای لارک را محور تحول و اشتغالزایی در این جزیره دانست و بیان داشت: بنیاد مستضعفان اقدامات خوبی را در این جزیره را آغاز کرده که باید تکمیل شوند.

مهندس پرویز فتاح افزود: جاده رینگ دور این جزیره برای رونق گردشگری آن بسیار مهم است و تلاش می‌کنیم بخشی از آن برای تعطیلات نوروز سال آینده آماده بهره‌برداری شود.

وی ادامه داد: در راستای اشتغالزایی برای مردم بومی جزیره لارک، تسهیلات قرض الحسنه به آنها پرداخت می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: بنیاد مستضعفان در قالب طرح جامع توسعه جزیره لارک فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و به تعهدات مالی خود به صورت کامل عمل می‌کنیم.

وی گفت: همچنین طرح های مناسبی جهت معرفی جذابیت های گردشگری این جزیره در نظر داریم.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس