بازدید مدیر کل پست استان هرمزگان از شهرستان جاسک

  ◀️”عبداله عبدلی” مدیرکل پست استان هرمزگان در سفری یک روزه در روز پنج شنبه ۱۹ فروردین ماه جاری با حضور در شهرستان جاسک ضمن بازدید از اداره پست شهرستان، با “حجت الاسلام عباس ذاکری” امام جمعه، “شیخ محمد عقیل شیهک زهی” امام جمعه اهل سنت و “محمد رادمهر” فرماندار شهرستان جاسک دیدار نمود. ◀️ […]

 

◀️”عبداله عبدلی” مدیرکل پست استان هرمزگان در سفری یک روزه در روز پنج شنبه ۱۹ فروردین ماه جاری با حضور در شهرستان جاسک ضمن بازدید از اداره پست شهرستان، با “حجت الاسلام عباس ذاکری” امام جمعه، “شیخ محمد عقیل شیهک زهی” امام جمعه اهل سنت و “محمد رادمهر” فرماندار شهرستان جاسک دیدار نمود.

◀️ مدیرکل پست استان هرمزگان از ارتباط پست با ادارات، نهادها و مردم بواسطه خدمات متنوعی که به جامعه ارائه می دهد، مواردی را مطرح و اظهار امیدواری نمود که با حمایتهای مسئولین شهرستان جاسک بتوانیم شاهد پیشبرد اهداف مجموعه و خدمات رسانی به مردم عزیز در کلیه نقاط شهری و روستایی این شهرستان باشیم .

◀️ در این دیدارها، مسئولین شهرستان جاسک ، پست را منشاء خدمات بسیار موثر و مطمئن ترین شبکه ی ارتباطی و مورد وثوق مردم دانسته و با اشاره به فعالیت پست در نقاط روستایی و ارایه ی بخش قابل توجهی از خدمات تصدی گری دولت، فعالیت پست را در کاهش سفرهای روستاییان به مرکز شهرستان و صرفه جویی در وقت و هزینه های انان موثر دانستند و آمادگی خود را برای همکاری با اداره پست شهرستان در راستای ایجاد تسهیلات بیشتر برای مردم و با هدف خدمت رسانی بهتر برای انها اعلام نمودند.

◀️ گفتنی است ” محمد رادمهر” فرماندار جاسک، در این سفر با اهدای لوح تقدیر از عملکرد موفق و تلاش های ارزنده و موثر “عبداله عبدلی” مدیر کل پست استان هرمزگان به دلیل ارائه خدمات مناسب پستی در شرایط خاص همه گیری بیماری کرونا که منجر به افزایش چشم گیر حجم کاری و فعالیتهای پستی گردیده، تشکر و قدردانی نمود.
◀️ لازم به ذکر است “عبداله عبدلی” در نشست با کارکنان اداره پست شهرستان جاسک، به بررسی وضعیت پست شهرستان و توجیه سیاست های شبکه پستی پرداخت و با اشاره به تعهد شبکه پستی بر ارائه خدمات مطلوب به مردم و لزوم جلب رضایت همه مشتریان پستی، برنامه‌ها و سیاست‌های شرکت ملی پست را بیان و خواستار تلاش جدی تمامی کارکنان مجموعه در راستای تحقق اهداف کلان شرکت ملی پست شد.