بازدید وزیر حمل و نقل کشور عمان از ظرفیت‌های بندر شهید رجایی /بررسی همکاری‌های مشترک مبتنی بر فعالیت‌های دریا محور درنشت مشترک با استاندار هرمزگان

“سعید بن حمود المعولی” وزیر حمل و نقل و ارتباطات عمان در راس هیاتی بلند پایه از مسوولان اقتصادی این کشور با حضور در بندر شهید رجایی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بندری و دریایی و زیرساخت‌های عملیاتی و تجاری این بندر بازدید کرد. بازدید از اراضی پشتیبانی، ترمینال‌های کانتینری، انبارهای نگه‌داری و ترانزیت کالا، اسکله‌های تخلیه […]

“سعید بن حمود المعولی” وزیر حمل و نقل و ارتباطات عمان در راس هیاتی بلند پایه از مسوولان اقتصادی این کشور با حضور در بندر شهید رجایی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بندری و دریایی و زیرساخت‌های عملیاتی و تجاری این بندر بازدید کرد.

20230509172729 I42

بازدید از اراضی پشتیبانی، ترمینال‌های کانتینری، انبارهای نگه‌داری و ترانزیت کالا، اسکله‌های تخلیه کالاهای اساسی و مرکز کنترل ترافیک بندر شهید رجایی از جمله بخش‌هایی مورد بازدید این هیات دولتی کشور عمان بود.

وزیر حمل و نقل و ارتباطات عمان همچنین در دیدار با مهدی دوستی استاندار هرمزگان در راستای گسترش همکاری‌های ۲ جانبه میان این کشور و توسعه همکاری‌های  مشترک مبتنی بر فعالیت های دریایی بحث و گفتگو کردند.

“منها بن موسی بن باقر” مدیرکل بنادر عمان و “افلح بن سعید الحضرمی” رییس انجمن لجستیک این کشور از جمله مقاماتی بودند که در این سفر بن حمود را همراهی کردند.