س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

بازگشایی نخستین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی در بندرعباس

1 دقیقه خوانده شده

مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس گفت: نخستین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی بندرعباس، در بلوار ساحلی این شهر آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، احمد پایدار درخصوص برپایی این پنجشنبه‌بازار گفت: اولین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی بندرعباس، با حمایت شهرداری بندرعباس، نیروی انتظامی و سازمانهای مردم نهاد، آغاز به کار کرد و پیش بینی می شود  با حضور شهروندان و مشارکت فعال هنرمندان و سازندگان صنایع دستی ، این رویداد فرهنگی، هنری و اقتصادی، به اهداف خود برسد.

مشاور شهردار بندرعباس با اعلام این خبر افزود: این پنجشنبه بازار،  با هدف معرفی هر چه بیشتر هنر و صنایع دستی بندرعباس، کمک به اقتصاد خانواده ها، گسترش کارگاههای خانگی و کسب و کارهای نوپا در سال رونق تولید ، گشایش یافت.

مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس تصریح کرد: این مرکز برای توسعه متوازن و پایدار  و مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، از طرح ها، افکار و ایده های خلاق، مبتکرانه و قابل اجرا استقبال می کند و از آنها در پیشبرد اهداف خود در زمینه های عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری،حمل و نقل و ترافیک، فضای سبز، مبلمان شهری و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، بهره می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس چندیست که به دنبال پیوستن شهر بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق یونسکو بوده و روند آن در حال طی شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *