بازگشت پیروزمندانه احسان مسرور نوجوانان قهرمان اسکیت سرعت هرمزگان از مسابقات قهرمانی لیگ سراسری اسکیت سرعت آقایان

تیم اسکیت سرعت نوجوانان پسر یوزلیانو بوشهر زیر ۱۶ سال در مسابقات قهرمانی لیگ سراسری کشور که در ۷ تیر ماه در تهران برگزار شد توانستند از بین ۱۶ تیم شرکت کننده عنوان دوم تیمی را از آن خود نمایند . به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در رده سنی متولدین ۸۷ مهدی هلال […]

تیم اسکیت سرعت نوجوانان پسر یوزلیانو بوشهر زیر ۱۶ سال در مسابقات قهرمانی لیگ سراسری کشور که در ۷ تیر ماه در تهران برگزار شد توانستند از بین ۱۶ تیم شرکت کننده عنوان دوم تیمی را از آن خود نمایند .
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در رده سنی متولدین ۸۷ مهدی هلال بحری در ماده ۲۰۰ متر توانست عنوان سوم را از آن خود نماید .
و در رده سنی متولدین ۸۳-۸۴
احسان مسرور ورزشکار سرعتی کار استان هرمزگان در ماده ۳۰۰ متر مقام اول را از آن خودنمود و توحید دهقان ورزشکار استقامتی کار توانست در ماده ۵۰۰۰ متر مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود نماید .
گفتنی است تیم زیر ۱۶ سال اسکیت سرعت یوز لیانو با ترکیب : مانی شیرجیان ، امیرحسین مهراب منفرد ، مهدی حیدر ، مهدی حلال بحری ،آریا انبارکی ، توحید دهقان ، احسان مسرور و کیارش خرمایی به مربیگری رضا نظری و امین شیخیانی و سرپرستی ابراهیم ایروانی در این دوره رقابت ها حضور یافتند و عنوان دوم تیمی را از آن خود نمودند .
گفتنی است این مسابقات در سه مرحله برگزار میگردد .

“بابک پارسا”