پ. آذر ۱۰ام, ۱۴۰۱

“بتاء” عنوان پایانه دار نمونه بندری در سال ۹۹ را از آن خود کرد

1 دقیقه خوانده شده
همزمان با هفته جهانی دریانوردی، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء
به عنوان پایانه دار نمونه بندری برگزیده شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرعامل این شرکت درباره این موفقیت گفت:
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء با انجام حدود ۵۰ درصد عملیات کالاهای کانتینری در بندر شهید رجایی، یکی از بزرگترین اپراتورهای صنعت دریایی و بندری کشور است که توانسته به این موفقیت دست یابد.
مهندس مهدی قائم مقامی بیان کرد: در دوران سخت تحریم ها این شرکت توانست با ارتقاء روز افزون توانمندی نیروی انسانی مجرب و اصول مدیریتی کارآمد، ترمینالهای این شرکت در بندر شهید رجایی را پویا نگه دارد و جایگاه خوبی  برای این مجموعه در بین ترمینال های دیگر از آن خود کند
وی گفت: این شرکت توانسته است در مدت یک سال گذشته با ارتقا نرم های عملیات و افزایش سطح خدمات دهی به مشتریان با توجه به سایز کشتی ها و نوع. جرثقیل ها این ترمینال رکوردهای قابل قبولی از خود بر جای گذارد.
مهندس مهدی قائم مقامی اضافه کرد: شرکت بتاء کوشیده با سرمایه گذاری سخت افزاری، آموزش نیروی انسانی و تهیه و تعمیر قطعات یدکی تجهیزات استراتژیک گامهای موفقی در راستای جلب رضایت کارفرما، خطوط کشتیرانی و انعطاف در ارائه خدمات به ذینفعان بردارد.
در بخشی از متن لوح سپاس که به امضای آقای راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی رسیده، خطاب به آقای مهدی قائم مقامی آمده است: ” در روز جهانی دریانوردی و به پاس خدمات و تلاش های ارزنده تان در رشد وتوسعه دریایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای این لوح، از جنابعالی به عنوان شرکت پایانه دار نمونه تقدیر و تشکر می گردد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *