چ. آذر ۱۲ام, ۱۳۹۹

برای نخستین بار دو نیروی هرمزگانی به عنوان مدیرعامل و عضو موظف هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب و معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

با پیگیری هایی که از سوی دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان صورت گرفت، حکم انتصاب دو نیروی بومی هرمزگانی، شامل مسعود پاکزاد به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و شهروز شجاعی به عنوان عضو هیئت مدیره این مجموعه، صادر شد.

در نشست روز دوشنبه دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با دکتر خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) که در تهران برگزار شد، صدور احکام و معرفی این دو نیروی بومی هرمزگانی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان انجام شد.

استاندار هرمزگان در این نشست خواستار تداوم این رویه و حضور نیروهای بومی هرمزگانی در مناصب مدیریتی و هیئت مدیره دیگر مناطق ویژه اقتصادی، صنایع و بنگاه‌های اقتصادی مستقر در این استان شد.

دکتر فریدون همتی استفاده از نیروهای توانمند و با تجربه هرمزگانی در هیئت مدیره و مدیرعاملی صنایع بزرگ را یکی از مطالبات به حق مردم این استان عنوان کرد و گفت: با انتصاب صورت گرفته امروز، این موضوع شتاب بیشتری به خود می گیرد.

وی افزود: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی بین سازمان ایمیدرو، استاندار هرمزگان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد که می تواند حامی و پشتیبان تیم مدیریتی جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان باشد و اتفاقات بزرگی را در این دوره رقم بزند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: براساس تجربه، توانمندی و درک درست از شرایط موجود، این انتصابات صورت گرفته و جا دارد از تلاش ها و پیگیری های مهندس شاهرخی در دوران مدیریت خوبشان در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان تقدیر و تشکر کنم.

همتی اظهار داشت: هدفگذاری ۱۵ میلیون تن تولید محصولات پتروشیمی، چهار میلیون تن تولید فولاد و صنایع معدنی در منطقه ویژه اقتصادی و صنایع انرژی بر پارسیان صورت گرفته که می تواند موجب تحول و توسعه بزرگی در منطقه باشد.

وی ادامه داد: توسعه در این منطقه با پیوست فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی می تواند موجب تحول منطقه و استان شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این نشست با استقبال از پیشنهاد استاندار هرمزگان، برای همکاری در راستای حضور نیروهای بومی هرمزگانی در مدیریت مجموعه های مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت در هرمزگان، تاکید و اعلام آمادگی نمود.

شایان ذکر است؛ مسعود پاکزاد از نیروهای بومی استان هرمزگان است که سوابق مختلف مدیریتی از جمله مدیرکل امور اقتصادی استانداری هرمزگان، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان را در کارنامه دارد و به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

شهروز شجاعی نیز از نیروهای اهل سنت استان هرمزگان است که معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان می باشد و به عنوان عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

شهروز شجاعی نخستین نیروی هرمزگانی اهل سنت است که با پیگیری استاندار هرمزگان در ترکیب هیئت مدیره صنایع و مناطق ویژه اقتصادی این استان قرار گرفت.

براساس این گزارش حسن شاهرخی نیز به عنوان رییس هیئت مدیره و بابایی نیز به عنوان دیگر عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شدند.

همچنین مراسم معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان به زودی با حضور مردم و مسئولان، در شهرستان پارسیان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس