بررسی آخرین وضعیت پروژه های احداث مدارس

فرماندار بندرعباس: مجموعه نوسازی مدارس ، پیگیری و نظارت کند تا پیمانکاران به موقع پروژه ها را به پایان برسانند. ⬅فرماندار بندرعباس گفت: تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرید تا در شروع سال تحصیلی جدید مشکلی نداشته باشیم. ?به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های احداث مدارس […]

فرماندار بندرعباس: مجموعه نوسازی مدارس ، پیگیری و نظارت کند تا پیمانکاران به موقع پروژه ها را به پایان برسانند.
⬅فرماندار بندرعباس گفت: تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرید تا در شروع سال تحصیلی جدید مشکلی نداشته باشیم.
?به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های احداث مدارس در سطح شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل گردید.
?فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن به شروع سال تحصیلی جدید ، لازم است با حساسیت بیشتری موضوع دنبال گردد تا مدارس و کلاس ها در اول مهرماه آماده پذیرش دانش آموزان عزیز باشد.
♦وی در ادامه گفت: شهرداری نسبت به آماده سازی معابر ، کوچه ها ، و خیابانهای اطراف مدارس اقدامات لازم را انجام دهد و همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی شهری ، تدابیر لازم را برای استقرار کامل تاکسی و اتوبوس در مسیرهایی که لازم است دانش آموزان حمل و نقل شوند را داشته باشد.
?عزیزاله کناری تصریح کرد: اداره برق و آب برابر ظوابط و مقررات ، تمامی مدارس در شهر و روستاها را رصد کند و اگر مشکلی وجود دارد بلافاصه آن را رفع نماید.
✅فرماندار بندرعباس در پایان گفت: تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرید تا در شروع سال تحصیلی جدید مشکلی نداشته باشیم.