د. مهر ۷ام, ۱۳۹۹

بررسی زمينه هاي همكاري مشترک حوزه هنری هرمزگان و شرکت فولاد هرمزگان

زمينه هاي همكاري فرهنگی ميان حوزه هنری استان هرمزگان و شرکت فولاد هرمزگان در نشستي با حضور پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان ، ایمان خواجویی معاونت فرهنگی هنری و ابراهیمی سرپرست امور اجتماعی شرکت فولاد هرمزگان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان در این نشست ضمن قدردانی از فعالیتهای فرهنگی شرکت فولاد هرمزگان و تعامل مناسب آن با سازمانها و دستگاههای فرهنگی استان اظهار داشت : حوزه هنری استان هرمزگان آمادگی دارد نسبت به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری از جمله اجرای نمایش های میدانی و صحنه ای ، اجرای تئاتر ویژه کودکان و نوجوانان ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، اجرای موسیقی بومی ، تولید فیلم و برگزاری نمایشگاه ، برگزاری کارگاههای آموزشی در رشته های مختلف فرهنگی هنری و… با شرکت فولاد هرمزگان همکاری و مشارکت نماید و خدمات فرهنگی متناسب با نیازهای آنان را فراهم نماید .
پیش دار با اشاره به آسیبهای اجتماعی موجود در سطح جامعه بیان داشت : کاهش آسیب های اجتماعی به منظور ایجاد جامعه ای سالم، پویا و با نشاط، نیازمند شناخت راهکارهای مناسب، راه حل های اجرایی و آگاهی بخشی صحیح و به موقع است که باید به درستی کارشناسی و مورد توجه واقع شود.
وی تصریح نمود: همکاری مشترک صنایع و دستگاههای فرهنگی هنری می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسیار موثری ایفا نماید .
در ادامه ابراهیمی سرپرست امور اجتماعی شرکت فولاد هرمزگان بیان داشت : توجه به مسئوليت هاي اجتماعي و فرهنگی همواره در دستورکار شرکت فولاد بوده و هست.
وی افزود: بیان توانمندی های صنعت فولاد و پیشرفت ها در عرصه خودباوری می تواند مضامینی ناب برای تولید و عرضه فعالیتهای فرهنگی هنری باشد لذا تلاش می کنیم با همکاری و مشارکت حوزه هنری استان هرمزگان ضمن بررسی برنامه ها ، به یک هماهنگی و وحدت رویه در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی هنری دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس