پ. اسفند ۷ام, ۱۳۹۹

برگزاری سلسله جشن‌های گرامیداشت نیمه شعبان در بندرعباس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: هم‌زمان با فرارسیدن نیمه شعبان سلسله جشن‌های گرامیداشت این عید بزرگ در محلات مختلف بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و فرارسیدن میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) بیان کرد: نیمه شعبان به برکت میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) از خجسته‌ترین و پربرکت‌ترین اعیاد مسلمانان و عید خجسته‌ای است که در باور منتظران شوق دیدار موعود را تداعی می‌کند.
▫وی افزود: اکنون که جهان بیش از هر زمان دیگری، در انتظار یگانه منجی خود است و انسانیت، ظهور پرچمدار حکومتی فراگیر و عدالت‌گستر را به انتظار نشسته، بر ماست که در عصر غیبت، زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم و از پیشگاه حق‌تعالی ظهورش را طلب نماییم.
▫محسنی ادامه داد: برگزاری ویژه‌برنامه‌های اعیاد شعبانیه در تقویت و ترویج هویت و باورهای دینی و ملی، افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌‌گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی امری بدیهی به شمار می‌رود.
▫وی ابراز کرد: از همین رو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هم‌زمان با طلیعه ماه شعبان سلسله جشن‌های گرامیداشت این ایام را با اجرای برنامه‌های مفرح در محلات مختلف بندرعباس در حال برگزاری است.
▫این مقام مسئول اضافه کرد: علاوه بر برگزاری دیگر جشن‌های گرامیداشت اعیاد شعبانیه، این سازمان سلسله جشن‌های میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) را در محلات مختلف بندرعباس برگزار می‌کند.
▫وی ابراز کرد: سلسله جشن‌های گرامیداشت اعیاد شعبانیه در محلات کوی آیت‌الله غفاری، کوی نیایش، حوزه علمیه برادران بندرعباس و جشن ویژه کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار شده است.
▫محسنی تصریح کرد: همچنین هم‌زمان با فرارسیدن میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) جشن‌های گرامیداشت این عید مبارک در کوی خلیج‌فارس، محلات پشت شهر، شیر سوم و شهرک طلاییه فاز دوم برگزار می‌شود.
▫وی با بیان اینکه آذین‌بندی و اکران تابلوهایی با مضمون گرامیداشت این ایام در جهت گرامیداشت هرچه شایسته‌تر اعیاد شعبانیه در بندرعباس صورت گرفته است، گفت: با دیگر هیئت‌ها و مساجد نیز در برگزاری جشن‌ها در محلات و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در نقاط مختلف شهر همکاری داشته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس