برگزاری همایش روز ملی اصناف در بندرعباس

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت از اصناف هرمزگان برای شرکت در همایش روز ملی اصناف در هتل هرمز به تاریخ ۲۸خرداد ماه سالجاری ساعت ۹:۳۰ صبح دعوت به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، خلیل قاسمی در چهارمین جلسه کمیسیون نظارت براصناف شهرستان بندرعباس بیان کرد : باتوجه به نوسانات قیمتی […]

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت از اصناف هرمزگان برای شرکت در همایش روز ملی اصناف در هتل هرمز به تاریخ ۲۸خرداد ماه سالجاری ساعت ۹:۳۰ صبح دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، خلیل قاسمی در چهارمین جلسه کمیسیون نظارت براصناف شهرستان بندرعباس بیان کرد : باتوجه به نوسانات قیمتی روزانه آهن ،  قیمت تیرچه که در آن آهن به کار رفته است بصورت شناور در نظر گرفته شده که افزایش قیمتی سی درصدی برای آن در نظر گرفته شده است.

وی افزود : هرمزگان استانی پایلوت در زمینه تولید قیر در کشور می باشد که باید از ظرفیت این واحد های درون استان استفاده کرد و افراد سرمایه گذار برای احداث واحد های تولیدی ایزوگام در استان باتوجه به تسهیلات موجود استقبال خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان خاطر نشان کرد : اتاق اصناف مرکز استان گزارشی در خصوص درآمد و هزینه های خود به تفکیک هر اتحادیه به کمیسیون نظارت اعلام نمایند وی در ادامه تصریح کرد : اتحادیه ها در دریافت حق عضویت خود اهتمام ورزند.

وی از شرکت های تبلیغاتی خواست قبل ازقرارداد و  تهیه تیزر تبلیغاتی پروانه کسب واحد صنفی را مطالبه کنند.