ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

بزرگترین کشتی تفریحی ایران

1 دقیقه خوانده شده

بابک پارسا //

 به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، خانم مهندس اتابک معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  استان هرمزگان از روند ساخت مدرنترین کشتی نفریحی منطقه دیدن کرد ، وی به همراه مالکان این کشتی تفریحی و با حضور در مجموعه کشتی سازی ضمن بازدید از روند ساخت این کشتی تفریحی اعلام کرد : خوشحال هستم که سرمایگذاری در حوزه گردشگری در حال رونق گرفتن است .

وی بیان کرد  : رونق در صنعت گردشگری بسیار مهم و حائز اهمیت است ، مخصوصا” در استان هرمزگان که گردشگری دریایی در صدر قرار دارد ، سرمایگذاری در حوزه گردشگری دریایی بسیار مهم است ، کمااینکه سیاستهای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هم در توسعه همین امر می باشد ، همچنین استاندار محترم استان هرمزگان نیز بسیار توسعه و رونق در این بخش را در برنامه های خود قرارداده است .

مهندس اتابک افزود : با انتصاب دکتر برومند بعنوان مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان و سابقه درخشان ایشان، امیدوار هستیم تحول خوبی در حوزه گردشگری استان هرمزگان رقم بخورد ، وی همچنین با اشاره به ضعفهای زیرساختهای گردشگری دریایی اظهار داشت : با حمایت استانداری و اداره کل بنادر و دریانوردی باید هرچه سریعتر زیرساختهای موجود را ارتقاع و کمبودها را جبران نماییم .

 

معاون گردشگری استان هرمزگان خاطرنشان کرد : باید از ظرفیتهای بینظیری که در استان هرمزگان وجود دادرد نهایت استفاده را برد ، هرچند نمیتوان منتظر بودجه دولتی بود اما بخش خصوصی می تواند به خوبی و با اطمینان کافی در این راه سرمایگذاری نماید و اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری نیز با تمام توان آماده کمک به بخش خصوصی می باشد .

مهندس مجید واحدی یکی از مالکان این شناور تفریحی نیز در این دیدار بیان کرد : این کشتی با استانداردهای روز دنیا در حال ساخت است و یکی از بهترین کشتی های تفریحی در خاورمیانه خواهد بود ، وی ضمن تشکر از مجموعه کشتی سازی و مهندس قصمی ادامه داد : نیاز همچین کشتی تفرحی در استان و کشور احساس میشد لذا با هزینه شخصی و به همراه مهندس رئوفی و دیگر شرکا دست به ساخت این کشتی لوس تفریحی زدیم که البته منتظر حمایتهای استاندار محترم نیز هستیم که زیرساختهای مورد نیاز را فراهم نمایند .

وی با تشکر مجموعه اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان و سرکار خانم مهندس اتابک گفت : امیدواریم با حضور دکتر برومند در راس این مجموعه ، هرچه سریعتر زیرساختهای مورد نیاز گردشگری دریایی در استان هرمزگان مهیا گردد .

 

شایان ذکر است کشتی تفریحی فوق یکی از بزرگترین و مدرنترین کشتی های تفریحی منطقه می باشد که قرار است در ایام دهه فجر به بهره برداری برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *