چ. مهر ۳۰ام, ۱۳۹۹

بهره برداری از ۴۱ پروژه راه و شهرسازی در دهه مبارک فجر

1 دقیقه خوانده شده

اداره كل راه و شهرسازی استان هرمزگان در راستای اهداف و برنامه های خود در سال ۹۷ و همچنین گرامیداشت دهه مبارک فجر ، ۴۱ پروژه راه و شهرسازی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار میدهد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، غلامحسین شیری ضمن اعلام این خبر با اشاره به هزینه ۹۶۵ میلیارد ریالی این پروژه ها گفت : دهه فجر انقلاب اسلامی دهه امید و نشاط به آینده است ، لذا این اداره كل با افتتاح ۳۵پروژه راه روستایی با هزینه ای بالغ ۵۰۸ میلیارد ریال و همچنین ۳ پروژه در زمینه ساخت و توسعه راه‌ها و با هزینه ای بالغ بر ۳۵۵ میلیارد ریال سهمی در گرامیداشت این دهه دارد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه های افتتاحی در بخش ساخت و توسعه راه‌ها افزود: پروژه بهسازی راه اصلی محور وکیل آباد – حاجی آباد بطول ۵ کیلومتر ، احداث راه اصلی کاشی تا کرتی و مسیر راس میدانی بطول ۲۵ کیلومتر و احداث باند دوم گهکم – فورک بطول ۱۰ کیلومتر بخشی از پروژه های افتتاحی این اداره كل در بخش راهسازی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اهمیت احداث و بهسازی راه‌های روستایی در استان اهار کرد: هرمزگان به دلیل شرایط طبیعی و جغرافیایی و همچنین تعدد روستاها می طلبد كه راههای مناسبی در بخش روستایی داشته باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این رو در دهه مبارک فجر آسفالت بیش از ۹۵ كیلومتر محور روستایی استان به بهره برداری رسیده كه از جمله این محورها می توان به راه ارتباطي روستاهاي ميستان – لاورمیستان-پادرو-گرن-گره كوه، راه ارتباطي روستاهاي تشتو -لاورشیخ ، راه ارتباطي جناح مراغ، راه ارتباطي روستاهاي كسيسه اي – تيدر، راه ارتباطي روستاهاي كهناب- خميني شهر، راه روستايي گریشیخ، راه ارتباطي روستاي چاه كل، راه ارتباطي روستاي هرا-دم هرا، راه ارتباطي روستاي بن كوه و حارسین، راه ارتباطي روستاهاي سراح كلوچان راه ارتباطي روستاي خاربجگان اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس