س. آذر ۱۱ام, ۱۳۹۹

بهسازی آسفالت در معابر پر تردد محدوده خدماتی شهرداری منطقه سه

شهردار منطقه سه بندرعباس خبر داد :

بهسازی آسفالت در معابر پر تردد محدوده خدماتی شهرداری منطقه سه

عملیات لکه گیری و آسفالت معابر سطح محدوده شهرداری منطقه سه بندرعباس از جمله اقداماتی است که همواره در دستور کار قرار گرفته و روزانه فعالیت ها صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ؛ روابط عمومی، مهدی رنجبری شهردار منطقه سه گفت: در راستای بهسازی و ارتقای کیفیت معابر سطح شهر ، همواره لکه گیری ها و آسفالت انجام می شود و هم اینک نیز در دست اقدام قرار دارد.

مهدی رنجبری ادامه داد : تمامی ظرفیت های موجود شهرداری منطقه سه در این زمینه را بکار گرفته و ایجاد کیفیت مطلوب آسفالت معابر از جمله اولویت های اصلی همکاران می باشد.

وی افزود : ساماندهی و بهسازی معابر شهری ، عملکردی است که شهروندان توجه ویژه ای به آن داشته و از مطالبات به حق مردم بوده که به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه و کاهش تصادفات ، رفاه و آسایش خود را درخواست می کنند.

رنجبری، با بیان اینکه متأسفانه شهرداری همیشه مورد نقد قرار می گیرد،خاطر نشان کرد : یکی از عمده نقایص شهری در بحث آسفالت،عبور تأسیسات شهری شرکت های آب ، برق ، گاز و مخابرات از زیر خاک است و این نقیصه موجب شده هیچ آسفالت تازه ای بیش از سه یا چهار ماه ماندگار نباشد واز سوی دیگر ، نبود برخی هماهنگی ها میان این شرکت ها با شهرداری در حفاری خیابان ها و معابر، زمان ترمیم آن را افزایش می دهد و همچنین مشکلی بر دیگر مشکلات آسفالت خیابان ها می افزاید.

شهردار منطقه سه در پایان افزود : از ابتدای سال ۹۹ تا هم اکنون لکه گیری و آسفالت بخشی از بلوار سید جمال الدین اسدآبادی ، بلوار شهداء ، بلوار کشاورز واقع در کوی ملت ، بلوار ملت ، کوچه عمار ۵ ، بلوار یاسر ، گلستان یکم ، بلوار پاسداران رو به روی درب منازل سازمانی نیروی دریایی انجام شده و همچنان لکه گیری ها و آسفالت سطح محدوده و به خصوص در محلات ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس