” به خاطر مروارید “

” به خاطر مروارید “

” به خاطر مروارید ” از هرمزگان ، جهت شرکت در جشنواره سراسری بچه های مسجد ، عازم قزوین شد .

نمایش ” به خاطر مروارید ” از تولیدات دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان ، نوشته حسین فدایی حسین و به کارگردانی مشترک حبیب الله ناصری و باقر رمضان زاده ، جهت شرکت در چهاردهمین جشنواره سراسری بچه های مسجد ، به استان قزوین اعزام شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، نمایش ” به خاطر مروارید ” داستان چهار دختر جوان است که باتوجه به اتفاقی که برای دوست و همکلاسی شان افتاده است در پی حل این مشکل هستند که هرکدام برای این اتفاق راه حلی را بیان می کنند به طوری که مخاطب را بعنوان قاضی در کنار خود دارند.
این نمایش با حمایت دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان تهیه و تولید شده است که سید حسین فدایی حسین به عنوان نویسنده ، باقر رمضان زاده و حبیب الله ناصری به عنوان کارگردان و زلیخا اسمعیل زاده،زهرا عربی،زهره حسین پور و حدیث حسین پور به عنوان بازیگر در آن به ایفای نقش می پردازند .
بر اساس جدول زمانبندی جشنواره ، نمایش “به خاطر مروارید ” روز سه شنبه ۱۲ آذر ماه ساعت ۱۱ صبح در مسجد توحید و روز چهارشنبه ۱۳آذرماه ساعت ۱۰ در مسجدالنبی (ص) و ساعت ۱۶ در مسجد چهارده معصوم (ع) قزوین به اجرا خواهند پرداخت.
گفتنی است چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ، موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر، حوزه هنری استان قزوین و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور در شهر قزوین برگزار می‌شود.