پ. آذر ۱۳ام, ۱۳۹۹

به مناسبت کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، جشن ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان هرمزگانی در بندرعباس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، کنگره ملی شهدا به برکت خون دلاورمردانی که جان خود را نثار امنیت و حفظ خاک این سرزمین کردند در آغاز زندگی ۱۵۰۰ زوج هرمزگانی نیز خود را نشان داد.

شهدای گرانقدر که زندگی خود را فدای آسایش و امنیت ملت و کشور کردند این بار زندگی ۱۵۰۰ زوج هرمزگانی را متبرک به عطر روحانی و معنوی خود کردند و میزبان با شکوه ترین جشن ازدواج در استان هرمزگان و یا حتی کشور در ورزشگاه ۲۰ هزار نفری خلیج فارس بندرعباس بودند.

در این جشن علاوه بر مسئولان کشوری از جمله سردار نقدی و مسئولان استانی، مردم استان هرمزگان نیز استقبال بسیار خوبی کرده و در جشن ازدواج ۱۵۰۰ زوج جوان شرکت کردند و به مهمانی شهدا برای زوج‌های جوان هرمزگانی لبیک گفتند.

این مراسم ویژه کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید برگزار شد و در اجرای این برنامه بزرگ که به جهت ترویج سنت حسنه ازدواج آسان انجام گرفت سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، کمیته امداد و ستاد ازدواج گل‌های علوی روستای کرمون از توابع بخش شمیل نقش داشتند.

به گزارش تسنیم قرار است به هر زوج حاضر در این مراسم جهیزیه و لوازم ضروری منزل نیز اهدا شود که تمامی اجناس کالای ایرانی و ماحصل تلاش کارگران ایرانی هستند.

گفتنی است کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان از اول لغایت پنجم دی‌ماه سال جاری در مسجد جامع بندرعباس برگزار می‌شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس