پ. آذر ۱۳ام, ۱۳۹۹

تاکید مدیرکل تعاون و کار هرمزگان بر افزایش توسعه کمی و کیفی بخش تعاون در شهرستانها

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از بخش تعاون بعنوان یکی از اولویت های این اداره کل نام برد و بر توسعه کمی و کیفی بخش تعاون در شهرستانها تاکید کرد.
“هادی ابراهیمی” در نشست شورای اداری این اداره کل در سال جاری افزود: خلاقیت و نوآوری برای تعاونی ها یک الزام است و استفاده از ظرفیت شهرستانها و ارتباط با نهادهای تصمیم گیرنده در راستای ایجاد تحول کمی و کیفی توسط روسای شهرستانها باید مورد توجه قرار گیرد.
وی برحسابرسی از تعاونی ها، تهیه بانک اطلاعاتی، تعیین تکلیف تعاونی های مسکن مهر، افزایش سهم بخش تعاون در شهرستانها, تشکیل تعاونی بر اساس ظرفیت هر شهرستان تاکید کرد.
ابراهیمی در ادامه بر نظارت کامل و مستمر بر طرحهای اشتغالزای استان و رفع موانع پیش رو, جذب تسهیلات اشتغال روستایی با اولویت تکمیل زنجیره ارزش, بازار فروش و توجه به بخش خدمات و گردشگری, بازرسی های مستمر و رعایت پروتکل های بهداشتی در بنگاههای اقتصادی بمنظور صیانت از نیروی کار, ایجاد گشتهای مشترک بازرسان کار با کارشناسان مراکز بهداشت در شهرستانها, اجرای کمیته های حفاظت فنی و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل, نیازسنجی بازار کار بر حوزه تسهیلات اشتغال روستایی, توجه به آموزشهای بازار کار و اطلاع از وضعیت بنگاههای اقتصادی و جلوگیری از تعدیل کارگران تاکید کرد.
وی اظهارداشت: با توجه به شرایط کرونا و محدودیت ها و مشکلات ناشی از شرایط اقتصادی و تحریم هایی که بر کشور حاکم است, باید با تعیین اهداف و استراتژی در جهت رسیدن به اهداف تلاش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس