س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

تجدید میثاق کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با آرمانهای امام راحل و شهدا

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت، طی آئینی عطرافشانی گلزار شهدا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، استاندار، نمایندگان مجلس ومدیران دستگاه‌های اجرایی در فضایی معنوی برگزار شد.
در این آئین، مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان نیز ضمن تجدیدعهد و پیمان با آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدای والامقام و مقام معظم رهبری، به مقام شامخ شهدا با نثار گل و قرائت فاتحه ادای احترام کردند.
هفته دولت فرصتی ارزشمند برای تجدیدعهد و پیمان با شهدا گرانقدر بویژه شهیدان رجایی و باهنر و فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام مقدس و اطلاع رسانی عملکرد دولت به مردم است.
بازدید از محیط های کارگری، افتتاح مرکز EAP شرکت فولاد هرمزگان، پاسخگویی مستقیم مدیرکل و معاونان به مراجعان در میز خدمت، دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر، دیدار و نشست با مدیر و خبرنگاران خبرگزاری ایلنا، برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان، برگزاری جشن روز کارمند و شرکت کارکنان و جامعه کار و تلاش استان در نماز عبادی سیاسی جمعه از جمله برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در هفته دولت است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *