د. خرداد ۲ام, ۱۴۰۱

تجلیل از ۳ شهردار برتر در اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش/ اعلام استان‌های فعال

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری فارس، رسول پاپایی مدیر امور شوراهای آموزش و پرورش در نشست خبری هفته‌های شوراهای آموزش و پرورش که در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: شعار هفته شوراهای آموزش و پرورش، «تجلی مشارکت همگانی در تعلیم و تربیت» است.

وی با بیان اینکه در نظر داریم همایش ملی شوراهای آموزش و پرورش را با حضور رئیس‌جمهور برگزار کنیم، افزود: شورای آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مجموع شاخص‌ها، برتر شد.

وی ادامه داد:  استان اصفهان از حیث عملکرد درآمدها، استان کردستان از نظر سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ریزی مطلوب و استان هرمزگان از حیث عملکرد دبیرخانه‌ای برتر شده‌اند.

پاپایی افزود: از ۳ شهردار برتر که اهتمام در قانون شوراهای آموزش و پرورش داشتند شامل شهردار تهران، شهردار یزد و شهردار اراک تجلیل می‌شود.

وی به روزشمار هفته شوراهای آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: دوشنبه ۲۴ دی‌ماه، روز «شورای آموزش و پرورش، سند تحول، تعالی تعلیم و تربیت»، سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، مشارکت‌های مردمی، نظارت همگانی» و چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، رسانه، ترویج فرهنگ مشارکت» نام دارد.

پاپایی افزود: پنج‌شنبه ۲۷ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، سمن‌ها و نهادها، بسط عدالت آموزشی»، جمعه ۲۸ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی»، شنبه ۲۹ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، تمرکززدایی، آموزش و پرورش پویا» و یکشنبه ۳۰ دی‌ماه روز «شورای آموزش و پرورش، جذب نخبگان، توسعه پایدار» نامیده شده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *